Wyśmienity ziemniaczek!

Muszę powiedzieć że tak podanego ziemniaka nie widziałem, jest po prostu pyszny, produkty były oczywiście świeże, ziemniak ładnie udekorowany.
Sam lokal także zrobił na mnie ogromne wrażenie, widać że ktoś się postarał i włożył w to swoje serce. Polecam każdemu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyśmienity ziemniaczek!

Jestem/ byłam stałą klientką od ok.10 lat. Kompletnie nie przypadła mi do gustu zmiana miejsca na Piwną. Ciiasno na zewnątrz (część ław praktycznie na ulicy pod nogami przechodniów), w środku nieprzytulnie (z miejsca z zaj... klimatem - te wszystkie artystowskie gadżety i starocie - zrobił się zwykły nudny bar) na zewnątrz niewydzielone miejsca dla niepalących (zresztą na to za ciasno)...... I jeszcze ci sąsiedzi u góry, którzy jak pisano w prasie wylewają podobno gościom dziwne rzeczy na głowę. Na Długiej było ścisłe centrum, a jednocześnie boczna uliczka dawała komfort i spokój w trakcie posiłku. 10 metrów dalej kwitło życie, które można było spokojnie obserwować w trakcie obiadku popijanego piwkiem. Na Piwnej życie kwitnie ci w trakcie jedzenia nad głową. Brak perspektywy. To nie dla mnie. Nie czuję się dobrze, gdy w czasie posiłku przechodzą obok mnie tłumy jak na festynie plenerowym na prowincji. Wielka szkoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1