Bar pod Rybą

Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, Piwna 61/63

Ewa i Andrzej z Podlasia - ocena (1) Wyśmienity bar w sercu Starego Gdańska! Wystrój i klimat pasujący do miejsca.... Ewa i Andrzej z Podlasia Dave - opinia (1) Wszystko tip top, jedzenie i obsługa ;) Dave Sylwia - opinia (1) Byłam tam 17lat temu i nadal mam miłe wspomnienia. W szczególności jak... Sylwia
polecam (1) Moje ulubione miejsce, tylko ten czas oczekiwania - ostatnio 65 minut -... Lena Pierwszy i ostatni raz! (2) Do Baru trafiliśmy z polecenia koleżanki a tu taka niespodzianka!....niemiła... Beata flądra ze smażoną cebulą (2) co sądzicie o połączeniu: flądra ze smażoną cebulą? Podano mi tam flądrę ze... Mat Zakochańce (1) Najwspanialsza knajpa w jakiej kiedy kolwiek byliśmy.... w całej Polsce nie... Anita Najlepsza obsługa w mieście (1) Po raz kolejny trafiłam do baru w piątkowy wieczór, jak zwykle miła obsługa,... Agnieszka Jedzenie pyszne (1) Jedzenie pyszne, obsługa fatalna - nie kojarzą obsługiwanych osób, nie wiedzą... sowcia Polecam (1) Po dłuższej przerwie odwiedziłam Bar pod rybą i polecam ziemniaka duo - smak... Marianna Już nie jest tak dobrze... (1) Ech... zwykle było fajnie a wczoraj przeżyłam rozczarowanie... Zamówiłam... Dorota Polecam (1) Jedzenie bardzo dobre, zawsze świeże. Fajny pomysł zarówno na menu jak i na... B pysznie :) (1) Bardzo smaczne ziemniaki , miła obsługa co do cen faktycznie nie należą do... patrycja Najsmaczniejsze miejsce w Gdańsku! (1) Obsługa, klimat... i przedewszystkim przepyszne ziemniaczki! Pierwszy raz... Kasia Polecam, jedzenie na wieczór we dwoje i rodzinny posiłek. (1) Bar pod Rybą na ul. Piwnej 61/63 Pyszny ziemniak z rewelacyjnymi sosami do... Sylwia Fatalna obsługa!! (1) Żarełko jak to w barze, raz lepiej raz gorzej, ceny typowo z ulicy Piwnej.... Jerzy pyszny ziemniak (1) z farszem rewelacja innych dan nie probowalem bo nie przepadam za ryba ale... vito :) (2) Byłam w Barze pod Rybą pierwszy raz. Menu bogate, ziemniak pyszny,... R Trochę drożej (1) Jestem stałą bywalczynia tego baru , ale ostatnio niemile zaskoczyła mnie... mika Polecam (1) Polecam, wszystko jest ok. MICH