Bar pod Rybą

Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, Piwna 61/63

Polecam (1) Jesteśmy z mężem stałymi klientami. Zawsze, jak odwiedzają nas znajomi z... kipiska Super (2) Zaczne od tego ze ziemniaki serwowane w barze pod ryba zawsze smakują tak... Marcin JAKOŚĆ ODESZŁA!!! (1) Jestem stałą klientką Bary pod Rybą, w którym goszczę średnio raz w miesiącu.... Anna P.
długo czekac na..ziemniaka (1) Czekałem na potrawe 40min, a ta specjalność to zwykły duzy ziemniak, z sosem... egon Ziemniaki dają radę (1) Każdy mój pobyt w Gdańsku jest przyprawiony odwiedzeniem tej restauracji.... Stały klient z Warszawy żenada (1) Wielkie rozczarowanie!!! Jestem stałym bywalcem i zachwalałem lokal każdemu... Wojtek Najsmaczniejszy i najwspanialszy ziemniaczek! (1) Od otwarcia w 1998r. jest to jedno z moich ulubionych miejsc na Starym... Swietłana No fajny ziemniak ;) (1) W barze jest samoobsługa, tzn.zamawia się przy kasie, a kelnerki podają danie... enemi pieczone ziemniaczki (1) przepyszny ziemniak pieczony ze śledziem - polecam sly brak tuńczyka w ziemniaku z tuńczykiem (1) ziemniak rozgotowany, nie posolony a tuńczyka w nim zabrakło mimo ze... zos Wyśmienity ziemniaczek! (2) Muszę powiedzieć że tak podanego ziemniaka nie widziałem, jest po prostu... Josh Polecam! (1) Pyszne ziemniaki w przystępnych cenach do tego duże porcje, miłe kelnerki no... Klientka Super i tanio !!!!! (1) Gorąco polecam wszystkim miłośnikom dobrego smacznego i polskiego jadła.... ivo Pyszne jedzenie i miła obsługa (1) Lokal jest przytulny, jedzenie dość proste ale jakże finezyjne w smaku,... Natasza pyyycha ziemniaki! (1) Wracam tam często. Lokal był wcześniej przy ul. długiej. Lubię te super... Mati Polecam! (1) Polecam pyszne ziemniaki z Baru pod Rybą! Bogate menu, z którego każdy może... stała klientka Pychota (1) Znam to miejsce od wielu lat , od jakiegoś czasu mają nowy adres . Jedzenie... Izabela Kaja - opinia (1) Do baru trafiłam przez przypadek i byłam baaardzo pozytywnie zaskoczona.... Kaja NN - opinia (1) Pyszne jedzonko,duże porcje, zamówiłam ziemniaczka z krewetkami i o dziwo... NN ZiemniakowyPotwór - opinia (1) Genialne miejsce na spotkania z przyjaciółmi i na obiady z rodzinką,... ZiemniakowyPotwór