Bar pod Rybą

Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, Piwna 61/63

Pani Kelnerka... (1) Witam, w Barze pod Rybą na Kuśnierskiej byłam wiele razy, natomiast na Piwnej... MIDG Masakra (1) Sugerując się opiniami innych klientów na tej stronie, postanowiłam wybrać... Magda urzekła mnie obsługa (1) Z tak przemiła obsługą już dawno nie miałam do czynienia. Aż miło było... KJ
Bar pod ryba (1) Bar pod ryba w nowej lokalizacji utrzymal , na szczescie, ten sam... A.K. Bar pod Rybą (1) Od wielu lat co jakiś czas odwiedzam Bar pod Rybą. Jestem niezmiennie wierna... Zuzanna Aras - opinia (1) Miła i przytulna knajpka. Dania wyśmienite, w szczególności ziemniaki... Aras kurczak w ziemniaku Ali (1) Odwiedziliśmy ten lokal pierwszy raz w nowej lokalizacji, wszystko gra,... stałe klientki brawo za pomysł ! (1) przytulny, niewielki lokal, gdzie podaja przepyszne ziemniaki w różnych... kalume REWELACJA (1) Byłam tam pierwszy raz i po prstu rewelacja. Lokal czysty, bsługa bardzo miła... Kathia Jestem z Łodzi, byliśmy w tym barze kilka razy (1) zawsze, kiedy jesteśmy w Gdańsku, to tylko tam idziemy na obiad. Świeże ryby,... Jolanta Gajeska Polecam! (1) Pyszne ziemniaki! Polecam każdemu! Potrawy dla kobiety jak najbardziej... Nikita987 polecam wszystkim (1) pyszne duże porcje, fajna obsługa i małe ceny; wielkie dzięki za uczciwość roztargniony spod warszawy mieszkaniec Sopotu - opinia (1) Wyśmienity placek ziemniaczany z grzybami leśnymi!!! Ziemniak pół na pół... mieszkaniec Sopotu Zdecydowanie polecam (1) Można zadzwonić o 20.30 z zapytaniem czy jeszcze przygotują porcję na wynos i... Cienka tak sobie (1) ceny trochę wyśrubowane jak na serwowane jedzenie, ale najgorsze były włosy:... jaś fasolka Polecam wszystkim, pysznie, czysto, ogólnie bardzo ok !!! (1) Porcje olbrzymie, każdy głodny wchodzący, głodny nie wyjdzie. Bardzo smaczne... Robert PRZEPYSZNIE (1) Jestem stałym bywalcem od wielu lat, bywam często w różnych lokalach w Polsce... Macias Red - opinia (1) bardzo dobre jedzenie jadam tam prawie codziennie polecam ziemniaka mix z... Red magia..? nie tym się żywimy.. (1) spędziłem tygodniowy urlop w trójmieście i gdyby nie to, że musimy jeść aby... VanDall Gdzie ta magia ? ! (1) Na stronie tego baru przeczytałam : Zaproponowaliśmy danie, które przez... Iwka