W trakcie rozwiązywania problemów związanych ze sprzedażą mieszkania w Gdyni bezpośredni kontakt miałam z pracownikiem Biura Nieruchomości "Navigat", Panem Adamem Kosznikiem.
W związku z powyższym mogę się wypowiedzieć przede wszystkim na Jego temat. Pan Adam wykazywał się dużym zaangażowaniem w sprawę, był też bardzo pomocny podczas załatwiania formalności w urzędach. Warto także podkreślić, że jest to osoba wysoce komunikatywna, z którą rozmowa sprawia przyjemność oraz fakt, iż nigdy nie miałam problemów z połączeniami telefonicznymi z Nim o rozmaitych godzinach - wydaje się, że nieprzerwanie trwał na posterunku przez 24 godziny na dobę. Dzięki Jego zaangażowaniu udało się sprzedać mieszkanie szybko i za dobrą cenę.
Miło zaskoczyła mnie możliwość negocjacji prowizji dla Biura "Navigat", co zapewne w dużej mierze ( a może głównie) jest zasługą Szefowej tegoż Biura.
Natomiast Panią Szefową poznałam osobiście dopiero u notariusza, podczas spisywania notarialnego aktu sprzedaży. Również sprawiła na mnie wrażenie miłej i komunikatywnej osoby.