Karolina - ocena (1) Serdecznie polecam współpracę z Panią Magdaleną Adamską. Korzystałam z jej... Karolina Kasia - ocena (1) Serdecznie polecam współpracę z biurem nieruchomości. Nie była to nasza... Kasia Magda - ocena (1) Polecam serdecznie, zwłaszcza Panią Magdalenę Adamską. Sprzedaż mieszkania... Magda
Beata i Łukasz - ocena (1) Przy kupnie domu korzystaliśmy z usług pana Michała Nowakowskiego oraz pani... Beata i Łukasz Karolina - ocena (1) Powierzyłam Pani Magdzie Adamskiej zarówno sprzedaż jak i kupno... Karolina Iwka - ocena (1) Mega profesjonalna posłucha :) doradztwo i wsparcie na każdym etapie.... Iwka Mateusz Rychert - ocena (1) Natalia Erdmann Bardzo profesjonalna miła życzliwa i pomoże nawet w... Mateusz Rychert Joanna Stumska - ocena (1) Polecam z całego serca. Pani Karolina bardzo sprawnie i profesjonalnie... Joanna Stumska Małgorzata - ocena (1) Polecam pana Michała! Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo szybko i... Małgorzata Sebastian Chorążewicz - ocena (1) Polecam współpracę z Panią Natalią Erdmann. Pani pośrednik konkretna,... Sebastian Chorążewicz AniaN. - ocena (1) Jakiś czas temu byliśmy klientami biura Navigat Nieruchomości. Ze względu na... AniaN. Joanna - ocena (1) Zdecydowanie polecam firme Navigat Nieruchomosci.Profesjonalna i rzetelna... Joanna Agnieszka - ocena (1) Profesjonalne, sprawne, bezproblemowe przeprowadzenie całego procesu... Agnieszka Tomasz - ocena (1) Polecam, profesjonalna obsługa, rewelacyjny kontakt. Wszystkie sprawy... Tomasz Arkadiusz Ulenberg - ocena (1) Ogromnie polecam współpracę z panią Natalią Erdmann-Sieradzką! Niezwykle... Arkadiusz Ulenberg Joanna Krzos - ocena (1) Pani Magdalena jest profesjonalnym pośrednikim. W każdej chwili można liczyć... Joanna Krzos Beata - ocena (1) Polecam agencję, pełen profesjonalizm i kompleksowa obsługa. Bardzo miła i... Beata Aleksandra - ocena (1) Pani Joanna z Agencji Nieruchomości pomogła nam sprzedać nasze mieszkanie w... Aleksandra Michał - ocena (1) Z czystym sumieniem mogę gorąco polecić biuro navigat i współpracę z Pania... Michał Alicja - ocena (1) Serdecznie polecam współpracę z panią Magdaleną Adamską z biura nieruchomości... Alicja