Andrzej Wons - ocena (1) Dwukrotnie korzystałem z usług Biura navigat, przy zakupie mieszkania... Andrzej Wons Paula Solecka - ocena (1) Pani Natalia, bardzo rzetelna i pomocna osoba. Zawsze pod telefonem, nie ma... Paula Solecka Ewelina S. - ocena (1) Dziękujemy Pani Asi za pomoc w poszukiwaniu kawalerki w Gdyni! Bardzo się... Ewelina S.
Karol Nowakowski - ocena (1) Jako zadowolony klient mogę serdecznie polecić współpracę z Navigat... Karol Nowakowski Jowita Sitarska - ocena (1) Bardzo profesjonalna obsługa i współpraca na poziomie jakim oczekuje klient... Jowita Sitarska Karolina Nowakowska - ocena (1) Polecam Panią Natalię Erdmann-Sieradzką, pomogła nam w sprzedaży... Karolina Nowakowska Bartek - ocena (1) 6 gwiazdek to za mało. Serdecznie polecam Panią Magdalenę, jeśli chodzi o... Bartek Darek - ocena (1) Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalną i kompleksową obsługą... Darek Tomek - ocena (1) Polecam współpracę - Pani Magdalena Adamska bardzo pomogła mi w przejściu... Tomek Arkadiusz - ocena (1) Serdecznie polecam współpracę z p. Michałem Nowakowskim. Transakcja szybka i... Arkadiusz Nikola - ocena (1) Miałem przyjemność pracować z Asia z NN. Świetną i bardzo pomocna... Nikola Karolina - ocena (1) Polecam! Magda Adamska posiada profesjonalne podejście do klienta,... Karolina Mariola Filipiak - ocena (1) Współpraca z P.Karoliną przebiegła rewelacyjnie ! Polecam Mariola Filipiak Jerzy Zaborowski - ocena (1) Szczerze polecam współpracę z Panią Magdaleną Adamską, która w sposób bardzo... Jerzy Zaborowski Daria - ocena (1) Pani Natalia Erdmann-Sieradzka wykonała swoja pracę na najwyższym... Daria Paulina Pasternak - ocena (1) Profesjonalizm, rzetelność, wysoka jakość obsługi kupna domu, doskonałe... Paulina Pasternak Kinga - ocena (1) Polecam współpracę z Panią Karolina. Pani Karolina dosłownie prowadzi za... Kinga Joanna - ocena (1) Polecam usługi biura nieruchomości Navigat, a w szczególności gorąco polecam... Joanna Sylwia - ocena (1) Dziękuję za bardzo dobrą współpracę. Bardzo profesjonalna obsługa, Pani... Sylwia AK - ocena (1) Pani Karolina bardzo mi pomogła, znalazła dla mnie idealnie mieszkanie,... AK