Jan Milczewski - opinia (1) Bardzo fachowa obsługa pod względem merytorycznym z dużą znajomością... Jan Milczewski Justyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług biura - wszystkie osoby, z którymi... Justyna Adam - opinia (1) Pierwsze biuro nieruchomości które naprawdę chcę pomóc. Sprzedaż mieszkania i... Adam
Maciek - opinia (1) Pani Natalia profesjonalnie i bardzo mertyrorycznie obsługiwała mnie jako... Maciek Artur - opinia (1) Pani Natalia sprzedała juz drugą moją nieruchomość. Jestem bardzo zadowolony,... Artur Dorota O. - opinia (1) Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z biurem nieruchomości Navigat.... Dorota O. Henryk - opinia (1) Biuro bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta,kompleksowa obsługa przy... Henryk Grzegorz Onoszko - opinia (1) korzystałem z wielu firm pośredniczących ale Navigator wyróżnia się z nich -... Grzegorz Onoszko Urszula Voigt - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona, fachowa i bardzo merytoryczna obsługa całego... Urszula Voigt Kinga - opinia (1) Z całego serca polecam współpracę z Magdą Adamską, w szczególności w zakresie... Kinga Oskar - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam biuro nieruchomości Nawigat, a w szczególności... Oskar Klaudia - opinia (1) Biuro Navigat zostało mi polecone przez znajomego. Bez większych nadzieji... Klaudia Agnieszka Kwiatkowska - opinia (1) Serdecznie polecam kupno mieszkania z biurem Navigat i Panią Natalią... Agnieszka Kwiatkowska anna - opinia (1) Polecam serdecznie współpracę z Panią Natalią Erdmann. Pełen profesjonalizm,... anna Alicja - opinia (1) Navigat Nieruchomości zapewnia bardzo kompleksowe, rzetelne i profesjonalne... Alicja Ewa Piorek - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Polecam i polecać bede firme navigat... Ewa Piorek Małgorzata - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem Navigat i ostatecznych... Małgorzata JarekDamian - opinia (1) Polecam - Pani Natalia to profesjonalistka w każdym calu. A w zasadzie dwie... JarekDamian Agata - opinia (1) O biurze Navigat można napisać tylko w samych superlatywach. Kupowaliśmy... Agata Tomek - opinia (1) Pani Magdalena bardzo nam pomogła przy sprzedaży mieszkania. Dzięki jej... Tomek