Klientka - opinia (1) Niestety nie polecam. Jestem bardzo rozczarowana. Klientka Magdalena - opinia (1) Usługi na najwyższym poziomie. Miła atmosfera. Piękny wystrój. Z całą... Magdalena Karina - opinia (1) Świetny wystrój, miła atmosfera, profesjonalnie. Masaż relaksacyjny bardzo... Karina
Anna - opinia (1) Cudowny masaż, fantastyczny relaks, odpływasz. Ręce Pani Izy przenoszą w... Anna Kama - opinia (1) Miła profesjonalna obsługa, po wspięciu się na górę- wyspę powitał nas... Kama Marysia - opinia (1) Byłam w grudniu na masażu u Pani Izy, bardzo miła i kompetentna osoba. Gorąco... Marysia Magda - opinia (1) Byłam na masażu relaksacyjnym dla dwojga wraz z moim mężem, polecam wszystkim... Magda Lukasz - opinia (1) Profesjonalna i miła obsluga, szeroki zakres usług! Polecam serdecznie! Lukasz Natalia - opinia (1) Profesjonalna i bardzo miła obsługa. polecam bardzo Natalia Ania - opinia (1) Odwiedzam ten salon regularnie. Profesjonalna obsługa, przyjemny klimat i... Ania Dominika - opinia (1) Odbyłam w salonie poraz pierwszy w życiu depilacje laserową kilku okolic.... Dominika Dominika - opinia (1) Salon pani Izabeli zasługuje ode mnie na maksymalne wyniki. Perfekcjonizm i... Dominika Pini - opinia (1) Masaż byl świetny . Wspaniala miła obsługa, cudowna atmofera w środku.... Pini Michal - opinia (1) Moja pierwsza wizyta. Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście. Efekt... Michal Renata - opinia (1) Jestem w trakcie zabiegów z modelowania sylwetki u Pani Izy. Bardzo miła i... Renata Renata - opinia (1) Bardzo miła obsługa, masaż relaksacyjny wykonany profesjonalnie, miły klimat... Renata Modelowanie sylwetki i depilacja woskiem (1) Gorąco polecam salon Pani Izy! Ostatnio wykupiłem pakiet 10 zabiegów... Emil zdecydowanie polecam (1) Bardzo miła i elastyczna obsługa, czysto, przyjemnie i niezawodnie. Kasia Polecam (1) Korzystałam przeważnie z masaży, jednak ostatnio poddalam się depilacji... Magda Polecam !!!! (1) Przemiła obsługa, jakość usług swiadczonych w tym salonie jest na wysokim... Ela