Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Czy ktoś studiuje/studiował na Wyższej Szkole Bezpieczeństwa? Zastanawiam się nad wyborem, więc jeśli macie jakieś rady, będę wdzięczny.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Witam serdecznie!

Podbijam pytanie powyższego przedmówcy - jestem zainteresowana PEDAGOGIKĄ specjalizacji jeszcze nie wybrałam ponieważ studia na tej uczelni chciałabym rozpocząć od Stycznia/Lutego 2014'.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

daj sobie spokój i idź gdzie indziej. to nieznana nikomu szkółka z nowego portu.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Zajrzyj do nas na Wydział - chętnie udzielimy wszelkich informacji :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Zajrzyj na Facebooka: https://www.facebook.com/gdanskwsb, tam większość osób to studenci :)
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Znajoma tam studiuje i jest zadowolona, ale rzeczywiście zajrzyj na FB uczelni i popytaj bezpośrednio słuchaczy albo przejdź się osobiście na uczelnię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

studia na poziomie, nawet jak na uczelnie prywatna. osobiście jestem zadowolony, przyszedłem się czegoś nauczyć i nie mogę narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

witaj, ja już praktycznie koncze bo zostala mi juz tylko praca do napisania, szkoła jak najbardziej ok, zdecydowanie polecam ze wzgleu na wysoki poziom i tak naprawde nie zbyt wysokie czesne. mam nadzieje ze znajde robote. wbijaj, jest ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Szkoła porażka.. Znajoma z promotorką widziała się raz na pół roku.. Na BHP facet powiedział jej ze jako ze mu zalegają z opłatą to poda nieaktualne przepisy
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Ciekawe opowieści bo ja właśnie końćzu licencjat i jakoś cała moja grupa nie ma żadnego problemu z promotorami. Co niektórzy chyba są zawiedzeni że coś trzeba robić. Ja sie ciesze, na studiach sporo sie nauczyłam i i na przekór złośliwym polecam wsb! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Równiez nie miałem tam żadnych powodów do zmartwień. Odpowiadała mi spoecjalność i niskie czesne. Wykładowcy zależy, ale raczej pozytywnie ich oceniam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

studiowałem BHP i nic takiego nie mało miejsca, sory więcej obiektywizmu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Też się wybieram, słyszałem dużo pozytywnych opinii, osobiscie znam 2 osoby co studiują i są zadowolone, więc ide! pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Otworzyli Psychologie wiec sie tam wybieram, słyszałem o tej szkole pozytywne opinie zwłasza o kadrze, wiec mam nadzieje ze sie nie zawiode:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

zależy kto czego szuka, moim zdaniem warto się zastanowić co chce się robić po studiach, ja skończyłam pedagogikę na wyższej szkole bezpieczeństwa, gdzie było sporo praktycznych zajęć, to własnie one zadecydowały, że dziś pracuję po tych studiach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Hej, skończyłam rok temu studia BN na wyższej szkole bezpieczenstwa i do Policji sie dostalam, studiow nie żałuje bo było sporo fajnych zajec terenowych. Kadra całkiem spoko i przede wszystkim załapałam sie na promocje:) nie powiem, że to mi załatwiło testy ale na pewno,pomogło,wiec szkole moge polecic zgodniem z sumieniem:) pozdro!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4