rubi - ocena (1) super wykładowcy rubi Madzia - opinia (1) Kończę w tym roku studia (Bezp. wewn.) i na pewno wiele rzeczy mozna by było... Madzia Ilka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z uczelni! Wykładowcy do rany przyłóż, zawsze się... Ilka
Wiktoria - opinia (1) Cieszę się, że wybrałam właśnie tą uczelnie, bo wykładowcy naprawdę w... Wiktoria Iza - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej uczelni. Kadra w pełni profesjonalna i... Iza Anita Barwicka - opinia (1) Rzetelna szkoła, doceniona też przez Polską Komisję Akredytacyjną.... Anita Barwicka Kasia - opinia (1) Wspaniali wykładowcy, mnóstwo wiedzy do przyswojenia. Kierunku unikalne,... Kasia Krystian W. - opinia (1) Kończę tutaj studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe (magisterka), ciekawe... Krystian W. hanka - opinia (2) Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę. Tam w dziekanacie zawsze znajdzie... hanka Absolwent - opinia (1) Po trzech latach studiów oceniam na plus. Zajęcia praktyczne zawsze ciekawie... Absolwent Iwona - opinia (1) Pozytywna atmosfera. Dziekanat nie sprawia problemu w niczym. Można wszystko... Iwona ogólnie na plus (1) Uczelnia ma swoje plusy i minusy, jak każda. Wszędzie znajdą się niemiłe... J123 Marcin - opinia (2) fajne zajęcia terenowe, fajni wykładowcy, atmosfera nawet w dziekanacie spoko :D Marcin to jakiś zart (1) Uczelnia tylko i wyłącznie dla papierka!!! Nie dbająca o studentów. Mająca... Pracownik Nie polecam (1) ot typowa szkoła w stylu zapłac a dostaniesz papier . Wykladowcow z ktorymi... Pawel Podoba mi się (1) Wykładowcy super, bardzo kompetentni. Zajęcia przygotowane rzetelnie, mogę... Filip mocne 3/6 (1) Nie do konca przypomina to uczelnie wyższą. Poziom nauczania jest na średnim... sqax88 WYJĄTKOWA UCZELNIA (5) Niskie czesne, zjazdy średnio dwa razy w miesiącu (soboty i niedziele).... Ruda Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (16) Czy ktoś studiuje/studiował na Wyższej Szkole Bezpieczeństwa? Zastanawiam się... mrecki byłem tam (1) widziałem standard w innych prywatnych i państwowych WSB funkcjonuje i... 50+