100% pozytyw (1) Sympatyczna i mega profesjonalna obsługa. Wykonanie przyciemnienia szyb... Abel Profesjonalnie przyciemnione szyby w nowiutkim BMW M4 (1) Jestem bardzo zadowolony, miła obsługa, wszystko wykonane jak należy, na... Lukas Dotyczy naklejki na szyę pszednią. (1) Zadałem pytanie czy wykonuja oklejanie szyby przedniej paskiem .Udzielili mi... Waldemar
W pełni PROFESJONALNIE (1) Jestem bardzo zadowolony z fachowej obsługi. A6 przyciemnione rewelacyjnie, i... Adam Polecam (1) Goraco polecam zrobili to co sobie wymarzylem,mila obsluga i pelna profeska... Marcin Moja perełka (1) Powierzylem owemu fachowcoei dziś zlecenie na moja a3 sportbeck szybki na 95... kamil Gruby polecam !!! (1) pełen profesjonalizm, bardzo dobra cena, polecam !!! Karol witam (1) polecam gościa wie co robi doradztwo na poziomie na materiały nie mogę... seba Polecam ten zakład (1) Świetna i najbardziej profesjonalna obsługa! Jestem bardzo zadowolony z... Michał polecam (1) Przyciemnualem szyby w insygni naprawde;szybko,solidnie,fachowo- goraco polecem Przemek brak szacunku (1) Strata czasu i kasy, brak szacunku dla Klienta kłamstwo na stronie- dostępne... klient Siatła LED (1) Zleciłem firmie Przyceimniamy.Pl montaż świateł dziennych LED. Towar, wiedza,... Broda Naprawdę warto - nie pożałujesz (1) szczerze polecam ten warsztat.Usługa wykonana profesjonalne,komunikacja... Bogdan Rewelacja! szczerze polecam!!!! (1) Podjechałem do nich z polecenia moich znajomych, którzy skorzystali i nie... D Szczerze polecam (1) Co tu dużo mówić, jak piszą "profesjonalnie" tak robią. Polecam wszystkim Pryzmont P Super fachowcy gorąco polecam (1) Korzystam z usług tej Firmy od 4 lat. Zlecałem i zlecać będę nadal pracę przy... KONDRAD Szczerze polecam!!!!! (1) Robiłem u Nich dwa auta. Za miesiąc odbieram nowe i oczywiście jadę do... JA. Profesjonaliści (1) Profesjonaliści, nic dodać, nic ująć. Szybko i dobrze zrobiona robota.... Baton przyciemnianie (1) Witam serdecznie jeżeli chodzi o przedmówcę to zgadza się że nie są rozmowni... Jarosław Dramatyczny kontakt i kultura osobista (1) Jak bylem zapytac o cene przyciemnienia szyb i jakies szczegoly, goscie... Assassin