X Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdynia, Władysława IV 58

Mama licealisty - ocena (1) Bardzo słaby poziom nauczania fizyki - nauczyciel jest emerytem i nie daje... Mama licealisty anonim - ocena (1) Super szkoła, Bardzo polecam. anonim Rodzic - ocena (2) Po masowym odejściu w czerwcu kluczowych nauczycieli najważniejszych... Rodzic
Rodzic - opinia (1) "dzięki" nowej podstawie programowej, jest tu jakaś masakra!. Nauczycieli... Rodzic Punkty (2) Widzę, że nikt nie odpowiedział na pytanie - ile punktów potrzeba, aby dostać... Nothing. polecam (1) Wysoki poziom,to jedna z lepszych szkoł w 3miescie :) Kiedyś była... Anka PKT ? (1) Jakie były progi punktowe w ubiegłym roku ? zenek Nie zawiodłam się (3) Wybrałam to liceum w rekrutacji 2011/2012 i się nie zawiodłam. Atmosfera jest... Zadowolona z X LO. agata - opinia (5) szkoła jest beznadziejna nie warto do niej isc , nauczyciele sa okropni... agata Punkty (1) Ile trzeba mieć punktów do tego liceum? Zainteresowana jest ok (1) atmosfera jest niezła, jeśli chodzi o kapcie to jak ktoś ma chociaż trochę... kaśka X lo (1) Szkoła miała być kameralna miła i w ogóle fajna. Taka też sie początkowo... Stefan Może byc;) (1) Szkoła ogólnie jest na dobrym poziomie. Z matmy, fizyki, chemi i geografi... Kotek Polecam :) (1) Chodziłam do tej szkoły i muszę przyznać, że spędziłam w niej najlepsze lata... Była uczennica :) ajć:/ (1) nuda!!!!!! w tej szkole nic się nie dzieje. Mała, ciasna, nudna. Mam jej... missisipi ! (1) strona internetowa szkoły to www.xlogdynia.fest.pl tam znajdziesz wszystkie... LOLUŚ .....................PYTANIA!.................... (1) Mam zamiara skladac papiery do X LO, jednak niegdzie nie mogę znalezc STRONY... Kat.