Alicja - opinia (1) w każdej szkole są, plusy i minusy tak jak w życiu. ile ludzi tyle opinii nie... Alicja nie marnuj się tu (1) Organizacja szkoły jest fatalna. O wszystkim dowiadujemy się na ostatnią... ~była uczennica Bardzo polecam (1) Jestem absolwentem tej szkoły i szczerze ją gorąco polecam. Wysoki poziom... absolwent
punkty (2) ile punktów minimum zeby się dostać? kandydat Jak z zajęciami sportwymi? (1) Zależy mi aby w szkole rozwinąć swoje umiejętności z gimnastyki, w roku... malinówka.ever Polecam (3) Bardzo miła szkoła. Właśnie kończę klasę I i już jestem pod wrażeniem,... Ł.C. To jest BARDZO DOBRA SZKOŁA!!! (2) Jestem w trakcie nauki w tym liceum. Nie zgodzę się z opiniami moich... uczeń to bardzo dobra szkoła (1) To szkoła nie dla każdego. Uważam, że nie każdy sobie w niej poradzi.... P MASAKRA! (1) nie widzialam gorszej szkoly! nie polecam nikomu ale to nikomu! nauczyciele... uczennica fajna szkoła (1) poziom nauczania ani niski ani wysoki - po prostu dla osób które nie są... t absolwent (1) jestem absolwentem tej szkoly.rocznik 1994-98 wowczas szkola reprezentowala... karollo Super Ogolniak i Jakie Mile Wspomnienia.. :) (1) Jestem Absolwesntem XII Liceum.. Wspomnienia mam bardzo mile a i w glownie... Koszykarz A mnie się podoba! (1) Jestem tu nowy ale mam przyjaciół, którzy chodzą tu już trzeci rok. Jak to... szary uczeń Nie podoba mi się ta szkoła... (1) Tak właśnie 12lo mi się nie podoba bardzo mi się nie podoba ...jest... M.K NIe polecam (1) Mi ta szkoła nie przypadła do gustu i źle ją wspominam, a germanistki w niej... wer JEST OK (1) Polecam to super szkoła i organizuje fajne wycieczki itp... ania