Jola - opinia (1) Jestem zachwycona jakością masażu Kobido wykonanego przez Panią Irenke! Po... Jola Najlepszy salon kosmetyczny w Trojmiescie (1) Regularnie korzystalam z roznych zabiegow w Yasumi i zawsze był to czas pełen... Ewa BARDZO polecam!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) polecam!!! mocny i głęboki .masaż na wysokim poziomie!Bardzo profesjonalna i... Francis
Miejsce godne polecenia !!!! (1) Jeden z najlepszych salonów kosmetycznych w Trójmieście !!! Warto... ......... Uwielbiam takie miejsca (1) Cudowne miejsce! Atmosfera i obsługa są przewspaniałe. Uwielbiam to miejsce... Laura Yasumi sopot (1) Salon Piękny, wystrój piękny, obsługa bardzo miła, zabieg komfortowy, zero... Agata Kruszyńska Sandra - opinia (1) Wyjątkowa dbałość o klienta, doświadczenie personelu, precyzja wykonania... Sandra Yasumi Sopot (1) Polecam wizytę w Instytucie Zdrowia i Urody Yasumi w Sopocie. Bardzo miła i... Anna bardzo miły salon (1) jakość usług i profesjonalna obsługa są więcej niż na 6, do tego klimat... dd Zdecydowanie na 6+ (1) Nie jestem stałą bywalczynią tego typu miejsc, może dlatego szczególnie... Joanna Miejsce godne polecenia! (1) Instytut Yasumi pierwszy raz odwiedziłam we Wrześniu. Na samym wstępie,... Bogumiła K. Serdecznie polecam! (1) Serdecznie polecam Yasumi, profesjonalna i bardzo sympatyczna obsługa, super... Magda Czysto, przyjemnie, profesjonalnie. (1) Nieczęsto odwiedzam salony kosmetyczne, lecz gdy już się pojawiam zwracam... karol Bardzo miłe i eleganckie miejsce (1) Byłam, skorzystałam z usług. Profesjonalnie, elegancko, miło. Z zabiegu na... Monika yasumi - uroda z klasą (1) Serdecznie polecam, bardzo profesjonalna i jednocześnie przyjazna atmosfera.... bogkoz Miejsce godne polecenia! (1) W eleganckim, gustownie urządzonym wnętrzu, w przemiłej atmosferze... Joanna Polecam! Naprawdę warto! (1) 1. Świetna zaangażowana obsługa- pozdrowienia dla Pani Ani! 2. Oferta bardzo... Borys Palej Gorąco polecam ;)) (1) Szczerze polecam. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów i stosowanych... Ania J