Yummy

Naleśnikarnie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Wajdeloty 7

Julia - ocena (1) Jedzenie bardzo smaczne, obsłga miła i pomocna, a lokal mały, ale przytulny.... Julia Magda - opinia (1) Pysznie, kolejna wizyta i nadal mega poziom. Słodko, słodko, czasem może za... Magda Tomek - opinia (1) Najlepsze pankejki w Trójmieście na słodko i na słono. Tomek
Karolina - opinia (1) Od obsługi po pankejki - wszystko super! :) Karolina Ola - opinia (1) Jedzonko, lemoniadki przepyszne, lokal uroczy i obsługa przemiła i... Ola B - opinia (1) Bardzo smaczne i sycące pankejki na słodko. Na słono nie próbowałam, ale... B Ela - opinia (1) Naleśniki mdłe. Te słodkie są zbyt słodkie, a wytrawne (mięsne) mają bardzo... Ela Kinga - opinia (1) Pyszne jedzienie. Mogłaby być lepsza obsługa. Ale i tak jest pysznie. Kinga Marek M - opinia (1) Potwierdzam - wszystko jest "naj"! Tylko chciałbym TU bywać częściej. Marek M Za słodko... (1) Porcje ogromne! Dziecko zachwycone ilością cukru w potrawach. Dla mnie za... Paweł - opinia (1) byłam kilka razy i jestem zadowolona. Mało miejsca ale przyjemnie i smacznie. - opinia (1) Jedno z ulubionych miejsc na trójmiejskiej mapie kulinarnej. Gorąco polecam... M.M (1) Warte odwiedzenia :) Desery smaczne, miejsce małe ale z racji obsługi - miłe :) M.M Cukier krzepie DOSŁOWNIE (1) Bardzo miłe miejsce z dobrym... acz bardzo słodkim jedzeniem. Do odwiedzenia... Marcin Surowe pankejki (1) Surowe nalesniki, dwa mikroskopijne snikersa, nadąsana i nieporadna obsługa,... Ania spodziewałam się czegoś więcej (1) ogólnie okej, ale ***** nie urywa, ciasto \'naleśnikowe\' miało jakiś dziwny... Ewelina Polecam (1) Polecam resteuracja na 6.Jedzonko smaczne obsluga mila Wlodzimierz Najlepsze pankejki (1) Wraz ze znajomymi wybraliśmy się do tego miejsca i się nie zawiedliśmy!... Magdalena Rewelacyjne naleśniki w konkurencyjnej cenie . (1) Lokal jest mały i strach, że nie dostaniemy miejsca pojawił się już przy... E. Mwp - opinia (1) Panie w obsłudze bardzo miłe, lokal mały ale przytulny, ceny nie są z kosmosu... Mwp