N.R - ocena (1) Jestem po prawie 2- letniej terapii u Pani Żanety. Nie był to łatwy proces,... N.R Ola - ocena (1) Z całego serca polecam Panią Żanetę. Jest osobą bardzo profesjonalną i... Ola Damian - uczestnik długoterminowej terapii indywidualnej - opinia (1) Początkowo podchodziłem z dużą rezerwą oraz nieufnością do psychoterapii,... Damian - uczestnik długoterminow
Kinga - opinia (1) Całą zdrową sobą polecam Panią Żanetę, każdy kto ma wątpliwości jakiego... Kinga Wdzięczna - opinia (1) Witam, z czystym sumieniem możemy polecić Panią Żanetę w kategorii terapii... Wdzięczna K - opinia (1) Jestem po kilkumiesięcznej terapii u Pani Żanety i śmiało mogę powiedzieć... K moto - opinia (1) Pani Żaneta jest profesjonalistką. Pomogła mi we wszystkim o czym wiedziałem... moto Zdecydowanie polecam! (1) Na terapię uczęszczałem trochę ponad rok. Właściwie przyszedłem z problemem... D.K. referencje (1) efektywne zmienianie paradygmatów na własny temat oraz otaczającej nas... E Polec (1) Witam .Zaczełam terapię u pani Żanety.Z całego serca mogę polecić.Jest bardzo... Janetta Polecam (1) Miałem to szczęście że szukając psychologa trafiłem na Panią Żanetę i się do... Jakub świetny psycholog (1) Pani Żaneta dotarła do sedna mojego problemu i pomogła mi się z nim uporać.... Arek Polecam (1) Bardzo mila i ladna pani seksuolog polecam wszystkim napewno jeszcze skorzystam Wojtek