Nawet nie jestem w stanie opisać jak spotkanie z panią Elą wpłynęło na moje życie. Trafiłam do jej gabinetu po wizytach u kilku innych specjalistów i tam dopiero zobaczyłam cień nadziei, że dam radę. Po roku pracy czuję, że jestem w zupełnie innym miejscu i za to jestem jej bardzo wdzięczna. Zachęciła mnie do działania, a nie tylko do biernego przetrwania. Pani Ela jest także trenerem FRIS i zachęciła mnie do zrobienia testu, którego wyniki okazały się dla mnie przełomowe. Zroumiałam dlaczego postępuję tak, a nie inaczej, przestałam się obwiniać i porównywać z innymi. Zobaczyłam moje mocne strony, zarówno w życiu jak i w pracy zawodowej. Jest to wspaniałe narzędzie i polecam wszystkim.
Pani Ela jest bardzo ciepłą osobą, a przy tym niesamowicie profesjonalną. Ona na prawdę wie co robi. Powiedziała mi to, co powinnam usłyszeć, a nie były to zawsze słowa łatwe. Dzięki niej jestem bardziej świadoma, spokojniejsza i zaczynam odzyskiwać wiarę w swoje siły. Nie wyobrażam sobie gdzie bym była dziś gdyby nie ona. Z całego serca polecam.