Miałam problemy ze skórą twarzy, nawet po niewielkim wyprysku zostawała ciemna blizna. Zdecydowałam, że najwyższy czas się z tym uporać. Przejrzałam oferty i opinie salonów w Trójmieście. Ze względu na wysoką ocenę udałam się do Pani Kamili. Nie mogłam lepiej trafić, Pani Kamila to profesjonalistka! Nie tylko zajęła się moją cerą, ale również poradziła bym zrobiła badania, bo podejrzewała, że mogę mieć problemy z tarczycą. Strzał w dziesiątkę. Rozregulowana tarczyca była przyczyną moich problemów z cerą. Pani Kamila potrafi znaleźć przyczynę i wyleczyć skutki. W okresie wakacyjnym korzystałam m.in. z zabiegu oxybrazji, gdyż latem niewskazane są kwasy. Kilka dni temu Pani Kamila poddała moją skórę działaniom kwasów, które dopiero wprowadziła do swojej oferty. Kwasy mają rozjaśnić przebarwienia i doprowadzić moją cerę do jednolitego koloru. Jestem niezmiernie zadowolona! To był pierwszy zabieg, a już widać ogromne efekty! Skóra jest rozjaśniona i gładka! Nie mogę się doczekać finalnego efektu! Jestem strasznie wdzięczna Pani Kamili za to,jak profesjonalnie zajmuję się moją skórą i za wszystkie rady,jakich kosmetyków używać. Polecam gorąco wszystkim,którzy chcą zadbać o swój wygląd!:)