Małgorzata Brose - opinia (1) Korzystam z oferowanych usług w gabinecie i jestem mega zadowolona. Przede... Małgorzata Brose Iga - opinia (1) Fantastyczne miejsce. Pani Kamila, która jest kosmetologiem z wieloletnim... Iga Gosia - opinia (1) Do Salonu Gracja do Pani Kamili trafiłam przez przypadek. Umówiła mnie tam... Gosia
Aska z Lodzi (1) Polecam zabiegi u P.Kamilki, najwyzszy profesjonalizm, ogromna wiedza z... Joanna Отличный салон (1) Я познакомилась с салоном Грация и Камилой (владелица салона) несколько лет... RM Polecam (1) Polecam zabiegi pielęgnacyjne w salonie kosmetycznym Gracja. Pani Kamila... Marta Polecam (1) Jestem stałą klientką salonu GRACJA i jestem zachwycona z jej usług.... Aldona Wyjątkowy gabinet (2) Z gabinetu Gracja korzystam juz jakiś czas ( chyba dwa lata a może i dłużej... Monika Profesjonalizm poparty doświadczeniem i wiedzą (1) Dla mnie ważne było, żeby "oddać swoją twarz" w ręce fachowca. Pani Kamila... KATARZYNA profesjonalizm (1) Pani Kamila to profesjonalistka w każdym calu, doskonale dobiera w zależności... Magdalena Profesjonalizm! (1) Zdecydowanie polecam salon Gracja.Wyjatkowo indywidualne podejście do... E. Gorąco polecam! (1) Do salonu Gracja zgłosiłam się przypadkiem. Po prostu szukałam salonu w mojej... Weronika rewelacja (1) Jestem stałą klientką p. Kamili od lat i to Jej pozostawiam decyzję o wyborze... Karolina Z czystym sumieniem serdecznie polecam!! :) (1) Miałam problemy ze skórą twarzy, nawet po niewielkim wyprysku zostawała... Ewelina Polecam wszystkim!!! (2) Pełen profesjonalizm miła atmosfera naprawdę świetnie wykonany makijaż... Aneta M Profesjonalizm! (1) Na biezaco wprowadzane sa zabiegi, ktore dopiero raczkuja na polskim rynku.... Magda Liporadiologie w gabinecie GRACJA - Polecam!!! (1) Witam, Od dawna walczę z cellulitem i jestem zachwycona efektami po pierwszym... Asia POLECAM (1) Jestem stałą klientką Pani Kamili.Co jakiś czas zaskakuje mnie nowościami.... Bożena Zakład na 6+ (1) Polecam, polecam, polecam!!jeśli chcecie być pod dobrą opieką kosmetologa to... Karolina Gorąco polecam ! (1) Trafiłam do pani Kamili z polecenia i teraz ja polecam gorąco wszystkim... Jola