Rewelacja (1) Zdecydowanie polecam salon kosmetyczny Gracja, Pani Kamila bardzo pomogła mi... EasyMedia Zdecydowanie wszystkim polecam! (1) Jeżeli poszukujesz profesjonalnej porady,obsługi i relaksu w przytulnym... Dorota PROFESJONALISTKA!!! (1) Po wieloletniej walce z trądzikiem u różnych dermatologów moja twarz wciąż... Ewa
Pełen profesjonalizm! (1) Po ponad rocznej kuracji dermatologicznej i braku oczekiwanych efektów,... olga REWELACJA (1) Miła obsługa, indywidualne podejście do klienta, fachowe doradztwo,... Kasia Szczerze polecam (1) Od ubiegłego roku korzystam z usług Pani Kamili, która jest poprostu... Magda Godny polecenia :) (1) Byłam już kilka razy. Pani Kosmetolog w pełni profesjonalna i wprowadzająca... Aneta Oxybrazja super zabieg (1) Gorąco polecam mezoterapię wykonaną w połączeniu z oxybrazją. Moja cera stała... Klaudia NAPRAWDĘ WARTO!!! (1) Byłam w tym gabinecie 2 razy. Raz na mirkodermabrazji diamentowej, a raz na... Renia WARTO ODWIEDZIĆ (1) Fajny gabinet , miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Chodzę do pani... Anna Znakomity salon!!! (1) Wykonałam w gabinecie makijaż permanentny brwi metodą piórkową.Efekt jest... Ola fryzjerka z wrzeszcza polecam goraco!!super salon (1) Chialabym polecic bardzo goroco ten salon kosmetyczny,ze wzgledu na mila... sylwia Polecam! (2) Do salonu trafiłam za pośrednictwem groupona i przyznam, że jestem naprawdę... Olga Polecam gorąco! (2) Pani Kamila jest profesjonalistką w każdym calu. Gabinet jest ładnie... Małgosia Bożena po 50 - tce - opinia (2) Od kilku lat jestem stałą klientką niezwykle miłej Pani Kamili. Każdy jej... Bożena po 50 - tce SUPER SALON (1) Do skorzystania z usług gabinetu zachęciła mnie bogata oferta. Miałam... Elżbieta serdecznie polecam (1) Witam do salonu trafiłam promocyjnego kuponu zniżkowego, wcześniej bywałam w... Monika Profesjonalnie, sympatycznie i w przystępnej cenie (1) Pani Kamila po prostu uratowała moja cerę. Mam cerę mieszaną ze skłonnościami... Iza TAK! (1) rewelacja, przedłużane rzęsy wyglądają przepięknie! W tym gabinecie robione... gp Gorąco polecam! (2) Bardzo gorąco polecam ten gabinet. Pani Kamila jest przesympatyczna i... em