ZAPOMNIANA PIGUŁKA


WITAM!!!MAM PYTANIE Z PODOBNEJ SERII , WCZORAJ BIORĄC TABLETKĘ ZAUWAŻYŁAM , ŻE NIE WZIEŁAM TABLETKI WTORKOWEJ, NIE WIEM JAK TO SIĘ STAŁO ALE STAŁO. DZIWNE JEST TO, ŻE OD WTORKU TEŻ MAM BRĄZOWO-CZERWONE PLAMIENIA , NORLMALNIE JAKBY OKRES. NIE WIEM CO TERAZ , CZYTALAM ZE JAK SIE ZAPOMNI TABLETKI W OSTATNIM TYGODNIU TO ZEBY 7 DNI PRZERWY ZROBIĆ (ALE DOPIERO DZIŚ PRZECZYTAŁAM I WZIELAM WCZORAJ TABLETKE NIEPOTRZEBNIE)
PROSZĘ O PORADĘ CZY BRAC NORMALNIE DO PIĄTKU JAK ZAWSZE (I ZOSTANIE 1 TABLETKA) CZY ODSTAWIĆ DZIŚ , EH NAJGORSZE ŻE CZEKA MNIE 2 OKRES HAHA
POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZAPOMNIANA PIGUŁKA

jak dla mnie nie masz co panikować.też kiedyś zapomniałam tabletki.bierz normalnie resztę pigułek,tylko musisz sie liczyć z tym że zabezpieczenie będzie słabsze i podczas seksu lepiej jeszcze coś użyć typu gumka.spokojnie,będzie ok:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

lek. med. Maria Chojnacka - ginekolog Sopot (4 odpowiedzi)

Ja tu tylko zostawię treść skargi, którą złożyłam na Panią doktor. Dzień dobry, Składam skargę...

dr.Alicja Renkielska chirurg plastyk LUXMED - proszę o opinie. (9 odpowiedzi)

Chciałam uzyskać jakiejś opinie odnośnie dr. Renkielskiej, mam umówiony zabieg. Jest ktoś kto...

przeprowadzka do nowego mieszkania (3 odpowiedzi)

niedawno postanowilismy z mezem sie przeprowadzic. i nadszedl ten dzien, a wiec teraz poszukujemy...