ZDECYDOWANY BRAK SZACUNKU DLA KLIENTA!

Zamówiłam stolik na 8 osób w konkretnym miejscu sali. Trzy razy zapewniono mnie,że na 100% będzie to właśnie to miejsce!120zł zaliczki,która jakoby była opłatą za wejście na dyskotekę została skasowana ode mnie PÓŹNIEJ OKAZAŁO SIĘ ŻE WEJŚCIE KOSZTUJE 10zł nadpłaty NIE ODDANO! Byłam pierwszą rezerwującą stolik na ten wieczór! W dniu imprezy zadzwonił ktoś z obsługi z pytaniem, czy zostajemy na imprezie? ZAPŁACILIŚMY ZA TO ZALICZKĘ-WIĘC TAK!Pan zapytany czy wie jaki przygotować dla nas stolik odparł NIE.Okazało się,że stolik w zamówionym miejscu jest już zajęty,ale zostaniemy dogodnie usadzeni Dogodnie to przy samym parkiecie i barze!Tego dnia w klubiku odbywały się 4 urodzonowe imprezy.Interwencja u menadzera,który również pełni funkcję bramkarza,spowodowała jedynie uzyskanie zniżki15% Siedząc w przeciągu,potrącani przez bawiących się czuliśmy się jak intruzi.Ciągłe szukanie kelnerki by coś zamówić,spieranie się z aroganckim i chamskim kelnerem"panem starszym"z wąsikiem oraz przepychanie pomiędzy kolegami i znajomymi właściieli by dostać się do shiszy bardzo nas zmęczyły i zdegustowały.Jedzenie mierne,przystawki tłuste,papadamy śmierdzące rybą,brak możliwości zamówienia u dj życzeń
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDECYDOWANY BRAK SZACUNKU DLA KLIENTA!

Zgadzam się JEDYNIE co do wypowiedzi na temat kelnera - "starszego pana" z wiąsikiem. Pan faktycznie arogancki, niesympatyczny i natrętny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ZDECYDOWANY BRAK SZACUNKU DLA KLIENTA!

Karol taki jest, dlatego go tam trzymają ;) jedyna osobliwość w tej szarej knajpie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: ZDECYDOWANY BRAK SZACUNKU DLA KLIENTA!

Rozumiem, że pozostałą wypowiedz negujesz?
Klub beznadziejny! MOja noga nigdy więcej tam nie postanie. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi szacunek i atencja w stosunku do klientów w restauracji Mon Balzac! Tam chociaż wiem za co się płaci. Szyk i elegancja a nie ignorancja i chamstwo!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0