ZESPÓŁ WESELNY GRAMP

Temat dostępny też na forum: Wesele
Znalazłam na stronie centumzespolow zespół GRAMP. Niestety nigdzie nie ma opinii na jego temat ani żadnych video. czy ktoś ich zna i może coś o nich powiedzieć ? Będę wdzięczna :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7

to wspaniały zespól składający się z profesjonalistów , potrafiących śpiewać , a nie jak w wielu przypadkach spotykamy pseudo wokalistów ,
doskonały klimat , dobrze dobrany repertuar . Zespół Gramp to udana zabawa , gorąco polecam
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie ma co nawet szukać zespołu, jeśli kogoś na imprezę to tylko DJ. Goście będą się bawić znacznie lepiej i to co istotne niezależnie od wieku. My tak wybraliśmy Kubę z Playdjs - niska cena, a goście bawili się znakomicie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

DJ na wesele? gratuluję pomysłu , to nie dyskoteka (ci DJ za puszczanie muzyki biorą tyle ile zespoły i potrafią zrąbać najprostszą imprezę) jak ktoś chodzi na dyskoteki to niech nie wciska takich farmazonów o DJ. to jest najważniejsza impreza w życiu dla gości w różnym wieku) może na stypach niech grają DJ zainteresowany ma to już gdzieś.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zespół weselny gramp

Zespół GRAMP grał u nas na weselu. Na wszystkich gościach zrobili super wrażenie, dzięki nim parkiet cały wieczór pękał w szwach! Są młodzi, energiczni, widać, że lubią to co robią, bawią się każdą piosenką. Gorąco polecamy zespół gramp, lepiej nie mogliśmy trafić!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Super zespół zdolni wokalisci mam ich zarezerwowanych na przyszly rok, wokalistka Natalia dzisiaj oglądałam w the voice of poland no już doszla do odcinków na żywo :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani Marto, my właśnie zastanawiamy się nad tym zespołem, ale chcielibyśmy najpierw zobaczyć jak prowadzą wesele itd.
Byłaby Pani tak uprzejma żeby przesłać mi np filmik z oczepin, może jakieś nagranie z wesela, im więcej materiałów tym lepiej :)
Gdyby zechciała pani udostępnić materiały to poproszę o maila : kamilllla1111@gmail.com
Dziękuję :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym roku w lipcu zagrają u nas na weselu sama jestem ciekawa jak to wyjdzie bo na żywo ich nie słyszałam niestety
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak wrażenia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, postanowiłam przyłączyć się do wątku chociaż może już jest nieaktualny :)u nas kilka miesięcy temu również był zespół GRAMP i jest kilka rzeczy z którymi chciałabym się podzielić.
1. Informacja na centrumzespolow jest już dawno nieaktualna i p. Natalia już dawno nie śpiewa w zespole. Zastępuje ją inna osoba, która ładnie śpiewa, ale osoba zajmująca się promocją powinna chyba uaktualnić tę informację. Nas nikt o tym nie poinformował. Dowiedziałam się o tym dzwoniąc do p. Natalii, aby umowić się na spotkanie i ustalić szczegóły.
2. W kwestii spotkania - tutaj bardzo się zawiodłam ponieważ spotkałam się z p. Grzegorzem, aby ustalić szczegóły szczególnie związane z podziękowaniami dla rodziców. Rozpisałam na kartce kogo mają poprosić i jak ma mniej więcej to wglądać, natomiast zespół był nieprzygotowany.. Musiałam w między czasie o który trudno w trakcie podziękowań podpowiadać kogo mają poprosić. Byłam na kilkunastu weselach i wiem, że można przeprowadzić podziękowania w ładny sposób, natomiast tutaj to zawiodło.
3. Konkursy - my młodzi mieliśmy oceniać występy poszczególnych par, zaczęli konkurs widząc, że nie ma nas (żegnaliśmy w tym momencie niektórych gości). Jedna z sytuacji, która mnie wtedy wkurzyła.

W kwestii śpiewu, głosów to jak najbardziej jestem na tak i mogę śmiało polecić, goście byli pod wrażeniem, bawili się super i chwalili zespół, natomiast ja wiedząc co ustalałam i o co prosiłam to się rozczarowałam. Nie piszę tego, aby robić na złość czy też wystawiać złą opinię, mam nadzieję, że z czasem unikną takich sytuacji. Wierzę, że jeszcze czeka ich kilka dobrych lat na rynku muzycznym.

Z początku nie chciałam tego komentować, ale po kilku miesiącach naszła mnie refleksja, aby jednak się z tym podzielić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wszystko się zgadza zespół mało elastyczny trzymający się ściśle swojego harmonogramu. Słaba współpraca i otwartość na nowe fajne pomysły. Konkursy których nie mają w swoim repertuarze a zaproponowane przez młodych poprowadzone bez pomysłu i na odwal się. Nie wywiązanie się z umowy co do elementów które miały być a się wgl nie pojawiły. Ogólnie młodzi ludzie ale zero kreatywności i otwartości. Muzyka i śpiew spoko ale bez pomysłu na prowadzenie całego wesle. Nie polecam tego zespołu. Bardzo kiepska współpraca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zespół weselny gramp

Nie polecam podejścia tych ludzi !!!!!

Nikt nas nie poinformował ze w zespole nie śpiewa już Pani Natalia dowiedziałam się przez przypadek wchodząc ponownie na stronę ( od pół roku była już nowa wokalistka )

Nowa wokalistka nie spodobała się nam
Wiec chcieliśmy wzrost zadatku
Oczywiście jej nie dostaliśmy ponieważ Pan twierdził, ze nowa wokalistka jest na tym samym poziomie xD
Jesteśmy 1000 zł w plecy

Ale wole być lżejsza o 1000 zł, niż mieć zepsuta jedyna taka noc w życiu

Radzę 2 razy sie zastanowić zanim podpiszecie umowę !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Choćbyś się zastawiała i 20 razy - Nie ma żadnego zespołu, który jest w stanie zapewnić, że za ok 1,5 roku zagra w tym samym składzie.
A wybór zespołu na swoją najważniejszą imprezę życia, ze względu na jego wokalistkę to... trochę dziwne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spotkałem ich kiedyś na weselu i fajnie grali, ale najlepiej zapytać czy nie grają w trakcie sezonu weselnego gdzieś blisko pary młodej i podjechać tam i posłuchać ich na żywo, żeby mieć 100% pewności co do ich stylu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...