Zabawne - któraś tam reaktywacja

Ostatnio religijnie na forum, to w temacie:

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

Tego nie słyszałaś...
łowi koleś w jeziorze w gumowych wodołazach... podchodzi facio i pyta:
- panie głęboko tu?
- do kolan
- a dużo ryb?
- do chu*a

- jak to ryb więcej jak wody...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

Przychodzi koleś do lekarza i mówi:
- panie doktorze mam krzywe nogi.
- odkąd?
- od małego.

ps. to najbardziej rozbawiło Ann. hyhyhy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

Dwóch kumpli gada nt asertywności.
Ty wiesz- mówi pierwszy - wczoraj postawiłem się swojej starej.
Stanowczo, wyraźnie i głośno krzyknąłem jej:
"NIE!!"

tak... a w jakiej sytuacji ? pyta drugi.

No bo ona powiedziała do mnie: "wyłaź spod stołu ty tchórzu".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

Koleś miał dzień w dzień rozwolnienie.
I opiekuńcza małżonka, każdego ranka przygotowywała swemu kochanemu piguły na biegunkę co by łyknął przed śniadaniem.
Pewnego dnia kij wie, czy z niewyspania, czy z rozkojarzenia pomyliła je z relanium.
Zorientowawszy się w połowie dnia dzwoni do męża i pyta czy wszystko dobrze, a facet na to:

- wiesz... zasr any jestem po same pachy, ale spokojny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

http://i.giphy.com/aJLMrwsxlqvpm.gif
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

Kilkanaście lat przed Wojną w Zatoce, amerykańska dziennikarka napisała reportaż o pozycji kobiet w Kuwejcie.
Zauważyła, że o niskim statusie kobiet świadczy, między innymi to, że zawsze idą trzy metry za swoim mężem.
Po wojnie wróciła do Kuwejtu i ku swemu zaskoczeniu, zauważyła zmianę.
Teraz kobiety zawsze chodziły przed swoimi mężami.
Zaciekawiona zagadnęła jedna parę:
- To wspaniale! Prawdziwa rewolucja! Czy to Ameryka wpłynęła na zmianę pozycji kobiet?
- Tak, z całą pewnością - odpowiedział mężczyzna.
- Och, z przyjemnością napiszę o tym artykuł. Czy mógłby mi pan wyjaśnić, co konkretnie spowodowało te zmianę?
- Miny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

A .mnie pamiętnik uchodźcy rozbawil..
Nawet to ja go cemu pokazałam.
Gdybym miała sie oburzać to nie powinny mnie smieszyc kawaly o stirlitzu (nie pamiętam jak to sie pisze), ani o żydach, ani o wojnie. No i nie powinnam sie śmiać oglądając jak rozpetalem drugaxwojne.
Nie powinnam sie tez śmiac czytając "zapiski oficera armii czerwonej". A smialam sie choc ta ksiazka z jednej strony bawila a w rzeczywistości smutna byla..
Takze nie powinnam sie śmiać z kawalow o stalinie ( towarzysz Stalin poszedl do kina. Wszyscy siedza. Nagle ktos kichnal.. Stalin wstal i pyta- Kto kichnal? Cisza.. Stalin- rozstrzelać wszystkich z pierwszego rzędu. Kto kichnal??? Cisza... Rozstrzelać wszystkich z 2 rzędu. I tak po rozstrzelaniu kilku rzędów wstal staruszek jakis i mowi- to ja kichnalem tow Stalin...
Stalin spojrzal i mowi- na zdrowie!).
Ale moze mam taki prostacki i niedelikatny humor.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

to już zabawniejsze o ile po złożeniu faktycznie wyjdzie świnka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

to smutne, a nie zabawne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

Czyż to nie zabawne Fratello, gdy władza serwuje obywatelowi pod demokratycznymi auspicjami gów..o wszem głosząc, iz to chałwa?

Dla mnie to zabawne.
Ogarnia mnie śmiech.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

na pewno nie w tym wątku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

Chyba nie w tym wątku, Fratello.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

Z pamiętnika uchodźcy: Wreszcie w Berlinie. Rano poszedłem po zasiłek od naszej szefowej Merkel. W kolejce spotkałem się z innymi żołnierzami z mojej jednostki ISIS. Mówią, że UE będzie teraz od nas wymagała, aby podczas organizacji wszelkich zamachów terrorystycznych podawać do wiadomości, że zamachy te były finansowane ze środków UE, bo w końcu to ona nas tu sprowadziła i to ona nam płaci. Materiały wybuchowe też kupujemy za pieniądze od Merkel, więc trudno się z nią nie zgodzić. No trudno,pracodawca płaci, pracodawca wymaga. Poza tym Ahmed i Ahmed znaleźli już sobie dodatkową pracę. Jeden handluje narkotykami a drugi z ekipą okrada niemieckie mieszkania. Z tymi mieszkaniami to jest problem. Gdzie się nie włamie, to albo kolega z jednostki, albo inny działacz z ISIS. Mama Merkel wysiedliła więksość Niemców i teraz ciężko znaleźć mieszkanie białego Niemca do obrobienia. Ciężki kawałek kebaba Dla odmiany Ahmed ma kłopoty z mieszkaniem. Miał dostać na własność dom z basenem a dostał mieszkanie. Mama Merkel tłumaczy, że dostanie dom, ale musi najpierw wprowadzić przepisy o dokwaterowywaniu Europejczykom naszych braci z ISIS. Wtedy właściciele sami się wyprowadzą i dom będzie jego. Ach, nie ma lekko. Po południu wybraliśmy się na zakupy do Lidla. Jak zwykle weszliśmy w tzydziestu chłopa, zrobiliśmy zakupy i wysziiśmy. Najdalej za dwa miesiące, jak sklep wyremontują, wpadniemy znowu. Może nawet kasjerki i ochroniarz już wyjdą ze szpitala? Wyobraźcie sobie, że oni chcieli, żebyśmy płacili za zakupy! My! Goście mamy Merkel! Drugi raz nie zapytają. Dla pewności Ahmed obciął jednej z kasjerek język. Ale było śmiechu! Teraz język niemiecki ma już w kieszeni. Nawet mi się szkoda zrobiło, bo fajna blondynka była. Prawie jak moja Meeećka. Miałem wrócić po zamknięciu sklepu i ją ubogacić ze dwa razy, a tak zabrali ją do szpitala. No trudno. Wieczorem z chłopakami idziemy jak zwykle na polowanie na Niemki. Policjantka liczy się za dwie sztuki. Brzydkie są okrutnie, ale po zmroku, jak zamknę oczy, to sobie wyobrażam, że to moja Meeećka i jakoś mi idzie. Jutro z Turcji ma przylecieć samolotem mój kumpel Ahmed i jego brat Ahmed z małym Ahmedem. A wcześniej tak się nie dało? Ja to musiałem taksówką się tłuc przez pół Europy! Teraz jednak ma być jeszcze lepiej. Mama Merkel mówi, że będzie wysyłać czartery do dowolnie wskazanego kraju w Afryce, bo do Turcji się dowlec to też się trzeba namęczyć. Dobrze chociaż, że ten ich imam w białym kombinezonie nogi nam myje. To spora ulga po takiej tułaczce. Ahmed mówi, że jak przyjdzie czas, to żeby mu głowy nie obcinać, tylko dalej pozwolić mu nam nogi myć. No zobaczymy. Dzięki mamie Merkel idzie lepsze. Europa jest już nasza. Allah Akbar!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zabawne - któraś tam reaktywacja

image

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kiedy to po prostu nie jest twój dzień ...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kiedy to po prostu nie jest twój dzień ...

Ach, ucięło mi kawałek dialogu ;) Powinno być : A teraz jestem eko ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kiedy to po prostu nie jest twój dzień ...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kiedy to po prostu nie jest twój dzień ...

W zasadzie nie powinienem,, bo dostałem to na priv.. ;]

===============Treść oryginalnej wiadomości===============
Szanowny Panie Andrzeju!

Czy udało się Panu zrealizować wszystkie plany, jakie kiedykolwiek pojawiły się w Pana w życiu? Czy nie wie Pan co to ból i cierpienie? Czy uważa Pan, że żyje w idealnym świecie? Że nie warto o nic się starać?

Zapewne - podobnie jak ja - odpowie Pan NIE na powyższe pytania.

Żyjemy przecież w świecie przepełnionym złem, każdy z nas zmaga się z licznymi słabościami, chorobami. Wielu z nas cierpi, bo opuściły nas najbliższe osoby: rodzice, małżonkowie, przyjaciele, a nawet ukochane dzieci.

Wiele osób ucieka przed cierpieniem, popada w alkoholizm, uzależnienie od hazardu, narkotyków. Przede wszystkim jednak tragiczne jest to, że wiele osób pod wpływem cierpienia traci wiarę.

Dzieje się tak, bo nie widzą, że właśnie wiara niesie im ratunek. Być może nikt im nie pomógł, nie wskazał drogi, nie dał narzędzi. Zamiast nadziei i wiary pozostało w nich zwątpienie i strach. A to otwarcie furtki dla szatana.

Właśnie dlatego postanowiłem napisać do Pana ten list i robię to teraz, w maju miesiącu szczególnym, bowiem poświęconym Matce Bożej, - naszej najlepszej orędowniczce u Boga.

Chciałbym Pana włączyć do akcji propagowania najskuteczniejszego duchowego narzędzia, jakie nam podarowała Matka Pana Jezusa tym narzędziem jest Różaniec.

Przyłącz się do akcji propagowania Różańca kliknij tutaj
i odbierz piękny różaniec wraz z książką A. Borellego

Miejmy ciągle na uwadze słowa Maryi wypowiedziane do fatimskich dzieci: Nie ma takiego problemu, którego nie można rozwiązać za pomocą Różańca.

Tę prawdę przypominało wielu świętych, doktorów Kościoła i papieży.

Ojciec Święty Jan Paweł II podkreślił, iż podczas modlitwy różańcowej, kontemplując Chrystusa, patrząc na Niego uprzywilejowanym wzrokiem Jego Matki Maryi; rozważamy tajemnice życia, cierpienia i zmartwychwstania Pana oczami i sercem Tej, która była Mu najbliższa.

Błogosławiony Alan de Rupe przekazał światu obietnice, które otrzymał od Najświętszej Dziewicy: Ktokolwiek będzie mi służył przez odmawianie Różańca, otrzyma wyjątkowe łaski.

Maryja obiecała też, że KAŻDY czciciel Różańca otrzyma wszystko to, o co będzie prosił.

O Różańcu jako cudownym narzędziu mówiła Matka Boża, liczni święci i błogosławieni, a ja Pana zapytam: jak dzisiaj traktuje się różaniec?

Czy wśród Pana krewnych odmawia się modlitwę różańcową? Czy robią to Pana znajomi i przyjaciele? Czy kiedykolwiek podczas koleżeńskiej rozmowy pojawiły się słowa: wczoraj, po różańcu...?

Niestety nasi rodacy bardzo szybko zapomnieli o tym, że wielokrotnie w historii to Różaniec ratował naszą Ojczyzną.

Było tak w 1621 roku, gdy najazd turecki wycofał się z oblężenia Chocimia.
Różaniec przyczynił się do zwycięstwa w wielkiej Bitwie pod Wiedniem
Słynny cud nad Wisłą zainicjowała krucjata różańcowa. Wtedy to 30 tysięcy Warszawiaków leżąc krzyżem modliło się na różańcu, by uratować Polskę i świat przed zalewem bolszewizmu.

Wymieniłem zaledwie kilka najbardziej znanych wydarzeń, ale przecież z różańcem związanych jest wiele innych, a oprócz tego miliony indywidualnych świadectw łask, które dzięki niemu uzyskano.

Przyzna Pan, że ten ogrom świadectw bezsprzecznie dowodzi, jak skutecznym i potrzebnym narzędziem jest modlitwa różańcowa. Dlatego bardzo zachęcam Pana do odwiedzenia strony rozaniec.org.pl, na której dowie się Pan, jak można się włączyć do akcji propagowania Różańca. Pozna Pan także liczne obietnice, jakie złożyła nam Matka Boża.

Dołączając do akcji propagowania różańca otrzyma Pan piękny poświęcony różaniec oraz książkę Różaniec. Ratunek dla świata autorstwa Antonio A. Borellego.

Proszę pamiętać, że uczestnictwo w tej kampanii da Panu satysfakcję i pomnoży zasługi, bowiem odpowie Pan na pragnienia naszej Najświętszej Matki, przyczyniając się do tego, że w wielu domach znowu zacznie się odmawiać modlitwę różańcową.

Oczekuję z ufnością na Pana udział w naszej akcji, bowiem jestem pewien, że podziela Pan moje pragnienie przywrócenia Polakom narzędzia duchowej odwagi, które tyle razy pomagało nam w sytuacjach beznadziejnych.

Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie i modlę się, aby Królowa Różańca Świętego obdarzyła Pana i wszystkich Pana bliskich potrzebnymi łaskami.

W Jezusie i Maryi

Sławomir Olejniczak
Prezes Instytutu
Ks. Piotra Skargi
 
P.S.: Najświętsza Maryja Panna prosiła, abyśmy każdego dnia odmawiali Różaniec. Proszę więc Pana o pomoc w spełnieniu Jej pragnienia i przyłączenie się do akcji na stronie rozaniec.org.pl.

===========Koniec treści oryginalnej wiadomości===========
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

Muza musi grać. (2303 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....