Żabi Dwór w Ostrzycach

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Planujemy mieć tam wesele. Czy ktoś już tam może był? Jeśli tak to jak wygląda z jedzeniem? Czekam na jakiekolwiek opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

hej,
my mielismy tam wesele, lokal bardzo ładny ale nie obyło sie bez wpadek i przykrych sytuacji wszczególnosci spowdowanych obsługa- pozdrowienia dla Pani kelnerki grrrrrr
jesli chcesz zorgananizowac tam wesele to moge jak najbardziej podac kilka uwag na co koniecznie trzeba im zwrcac uwage

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

bardzo bym prosil...moj e-mail to zysprzemcio@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

ja róznież bym prosiła .. natitor@o2.pl , z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

gralismy tam wesele niedawno. Sala przeszklona ,piekna z widokiem na rzeczke lub bajorko jak kto woli:) Jedzenia sporo i smaczne:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

ja też poprosze o cenne uwagi;) monikagwn@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

@ poszedł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Nasze wesele odbyło się w Żabim Dworze w czerwcu. Wszystko wyszło tak jak zaplanowaliśmy, a nawet lepiej. Byliśmy naprawdę bardzo zadowoleni i z organizacji i z obsługi i z menu. Na naszym wesele kelnerki spisały się na medal, a jedyne, co nie do końca wyszło to pogoda, ale cóź ;). Jeśli macie jakieś pytania, to piszcie: maria.serafina@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Powiem tak :-) podpisalismy umowe ale dopiero na 2011 rok wiec uchu..daleko :D ale powiem tak w okolicy nie znalezlismy tak ladnej okolicy i powiem ci tam jest taki wysoki standard.. a co wazne...cena jeszcze bardzo dobra! i co tez bardzo duzo miejsca.. :D wiola i do wesela czas sie bawic.. ;p na stronie www.zabidwor.tp2.pl jest mozliwosc na zabawe andrzejkowa i w sylwestra ;p jak ktos chetny jest na "przetestowanie.."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

hejka:) my też jesteśmy zainteresowani organizacją wesela w 2011 właśnie w żabim dworze-mógłbyś/mogłabyś nam podać ceny jakie wam zaproponowali?i nie wiecie jak z terminami? w razie czego podam maila woitekku@gmai.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

sorry maly blad w mailu :) woitekku@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Aniu siostar mojego męża ma tam w czerwcu wesele i poszukuje opinii i wskazówek. Jeśli nie byłoby problemu to naskrobaj i do mnie:)

mnisia_@buziaczek.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

wg mojej skromniej osoby lokal cudnie polozony. Sala taneczna i tarsasik rewela niestety mam wrazenie ze wlasciciele troche zagubieni i nie ogarniaja tego :( Jedzenie na weselu w miare dobre ale malo. Pani Mloda jest przekonana, ze nie otrzymali takiej ilosci jaka zamowili. No ale z waga nikt nie stal i porcji nie liczyl. W takich sytuacjach nalezy miec zaufanie do wlascicieli lokalu a tu zonk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

proszę o opinie, jakie jest menu i koszt.... to mój email: olcia_18@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

mogę też prosić o informacje i wskazówki na temat żabiego dworu? 4melik@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

czy ktoś jescze przetestował ten lokal? proszę o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Ja byłam tam na sylwestra.Osobiście zachwyceni to nie jesteśmy.Powiem że było przyzwoicie.Nam było mało jedzenia obsługa chodziła dobrze do północy, a potem na stołach bałagan-może chcieli zrobić tłok na stole. Orkiestra grała dobrze pierwszych kilka piosenek ,a potem zastanawialiśmy się co to za piosenki.Pani spiewac napewno nie potrafi. Przyznaje ,że są tacy którym się podobało.To zależy od gustów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

No my też spędziliśmy tam sylwestra. Sala mi się podobała, muzyka w miarę, a jeśli chodzi o jedzenie to faktycznie porcje były wyliczone na osobę. Chociaż w sumie koszt sylwka w miarę niski, więc może dlatego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Posłuchaj Zocha!- jak ci nie podobało to nie krytykuj skoro się nie znasz. Mogłaś iść tam gdzie kapela kaszubska grała twój ukochany folklor. Według mnie to nie było żadnego bałaganu na stole a orkiestra grała świetnie do 5.30 na prośbę co najmniej 80% gości. Jeśli chodzi o tą Panią to ona potrafi śpiewać różny repertuar. Ty potrafisz tylko mruczyć dojąc krowy coś tam po kaszusku dlatego polski i angielski jezyk jest ci obcy.Całe szczęście że ciebie Zocha nie było do końca. Pewnie po północy jakś petarda wpadła ci do tego umuzykalninego ucha a w oczach jak u Begierowej powstały"k***iki".

Ja i mój mąż wybawiliśmy się wyśmienicie w przeciwieństwie do wieśniary Zochy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

My tez tam bylismy na sylwestra bylo super,jedzenie przyzwoite orkiestra grala super ,wszystkie kawalki stare i nowe ,grali do bialego rana i jeszcze by grali .....:)a ta pani nie dosc ze super spiewa ti laseczka pierwsza klasa pozdrawiam ta pania wielbiciel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

ale chyba nie chodzi o orkiestre osobom pytajacym o zabi dwor, bo kazda wybierze sobie jaka chce. Chodzi o to jak zachowuja sie kelnerki i czy jedzonko jest smaczne i w odpowiedniej ilosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

dokładnie. nie chodzi nam o zespół muzyczny ale o obsługę i jedzenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Kilka uwag do tej Pani ...pracuje w obsłudze w ,,Żabim Dworze", jeśli Pani byłaby spostrzegawcza to zauważyłaby w harmonogramie wydawania posiłów , że o 2 w nocy była wydawana jeszcze ciepła kolacja a co za tym idzie po tej kolacji były zmieniame talerzyki, ale oczywiście nie mogła Pani teko zauważyć, wnioski takie, że musiała Pani świetnie bawić sie na parkiecie, przy orkiestrze , która podobno nie potrafi grać!Pozdrawiam tą przemiłą Panią:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Proszę o pomoc. Również jak poprzednicy chciałbym zorganizować wesele w omawianym lokalu. Proszę o uwagi na co trzeba zwrócić uwagę właścicielom. Proszę o posty na maila: pawelszczepanski89@gmail.com jak i w temacie. Mam jeszcze jedno pytanie dla Pani kelnerki czy w porze letniej przy dużym weselu nie będzie duszno i czy jedzenie wytrzyma bo obawiam się że klimatyzacja jest nie wystarczająca jak na taką powierzchnię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Mieliśmy tam wesele w zeszłym roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa się spisała, jedzienia było bardzo dużo (do domu wracalismy już po poprawinach z wielkimi pakami tego co zostało). Sala jest chyba najładniejsza w okolicy. Dla tych którzy nażekają polecam wybrać się na wesele do innego lokalu i wtedy sobie ponażekać. Ja polecam wszystkim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

ile wynosi koszt gośćia na weselu ? :) planujemy z chłopakiem tam ślub i chciałabym wiedzieć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

zocha ja też tam byłem i było fantastycznie żarcia aż nadto obsługa super
kelnerki dbają bardzo o gości , może za przeproszeniem jesteś żarłokiem
-:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Dzień dobry
Czy również mogłabym prosić o jakieś uwag czy też spostrzeżenie dotyczące organizacji wesesla w Żabim Dworze w Ostrzycach?
Byłabym niezmiernie wdzięczna, jesteśmy własnie narzeczonym przed podpisaniem umowy.
Z góry bardzo dziękuję
Pozdrawiam
Patrycja
moitresor@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

mielismy wesele w 2009 w żabim dworze, przynaje że sale mają bardzo ładną, ale co do ilości jedzenia mamy DUŻE ALE, nie otrzymaliśmy tyle porcji mięsa na obiad ile zamówilismy (zapłaciliśmy), zapiekanka która miała być daniem mięsnym była wegetariańska ( tylko makaron +sos)
Do organizujących weselew tym lokolu, uważajcie na to za co płacicie a co faktycznie dostaniecie

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Pani Aniu najpierw pisze pani, że ma DUŻE ALE co do ilości jedzenia, a za chwile pisze, że otrzymała tyle mięsa co zamówiła, czyli gubi się Pani w tym co piszę. Natomniast jeśli chodzi o tą niby zapiękanke, jedyne wyjaśnienie jest takie, że musiała ją jeść w innej restauracji...w ,,Żabim Dworze" nie ma czegość takiego w menu, wiem, bo jestem tam kelnerką:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

nie wiem czy ten komentarz jest skierowany do mnie pani Basiu(Kelnerko), ale radze ponownie przeczytac moją wypowiedz, kłania sie czytanie z zrozumieniem :)
co do zapiekanki to nie wiem jak pani pełni swoje obowiązki, skoro nie zana menu swojego lokalu, radze zapytać kucharza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

to ciekawe bo ja tez mam tam wesele ale w menu zapiekanki żadnej nie widziałam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Proszę o konkretną wypowiedź czy rzeczywiście jest mało jedzenia???
Czy jest wystarczająco dużo miejsca przy 180 osobach???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

W naszym przypadku jedzenia na samym weselu było wystarczająco dużo. Fakt, mało zostało na poprawiny, ale robiliśmy ognisko i grilla (myślę, że przy ładnej pogodzie wiata przy Żabim Dworze to fajna opcja na poprawiny) więc to nie był problem. Jeśli chodzi o ilość osób to 180 osób to raczej za dużo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Byłam tam na andrzejkach i było suuuuper...
smaczne jedzenie, przemiła obsłuba, pozdrawiam Pana kelnera:)
Jesli chodzi o ilość osób, to impreza andrzejkowa była na ok. 180 os., więc spokojnie tyle osób tam sie zmieści:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Lokal ten znamy z imprezy zamkniętej (tematycznej), na której bylismy w styczniu. Dobrze sie w nim czuliśmy, a co do menu i ilości nie mamy żadnych zarzutów. Obsługa rónież się nam ze złej strony nie pokazała.

Najlepsza tego wieczoru była muzyka. Imprezę zorganizowano pod kątem fantastycznej muzy rockowej lat 70, 80, 90. Pod nasze rockowe gusta serwował nam ją dj Adam Gorlikowski. Aż nas zadziwił przygotowanym repertuarem! Led Zeppelin, Black Sabbath, Alice Cooper i wiele innych...

Dziękujemy znajomym za zorganizowanie niesamowitego wieczoru, lokalowi za obsługę, a dj-owi za parkietowy szał! To była niesamowita i niezapomniana noc! Tego było nam trzeba! Porządnego i prawdziwego rocka!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Witam serdecznie,

czy ja również mogę prosić o opinie na maila na temat organizacji wesela w Żabim Dworze? Mój adres: weronika00717@wp.pl
z góry bardzo dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Byłam tam na weselu i na imprezie walentynkowej. Obie imprezy wegług mnie i moich znajomych były bardzo udane. Swoje wesele też tam zrobie :) Nie sadze zeby jedzenia bylo malo. Obsluga mila i bardzo dba o gosci. Osobiscie polecam i dziwie sie ze ktos narzeka bo widzialam juz o duzo gorsze lokale w ktorych na prawde bylo na co narzekac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

O pensjonacie "Żabi dwór" mogę powiedziec bardzo dużo.
Spędziłęm tam wiele niezapomnianych chwil (sylwester, noclegi, i różne imprezy). Jest to jeden z nielicznych lokali o tak wysokim standardzie pod względem wystroju, położenia, przemiłej obsługi. Wystarczy wejśc na stronę.
Bardzo polecam.
Niezapomniane przeżycia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

W SOBOTE byłam tam na weselu! gorąco polecam :) jest tam pieknie.. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Witam! Polecam w 100%!! Byłam tam na paru imprezach i miałam tam własne wesele. Wszystko się udało, jedzenia dużo i smacznie, lokal w super położeniu....jak najbardziej polecam!! Jeśli macie jakieś pytania piszcie... kasia2424@tlen.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

do właściciela Żabiego Dworu

Jeśli ma pan uwagi do naszej wypowiedzi to prosi o kontakt bezpośredni z nami, a nie męczenie naszych GOSCI. W tym momencie pokazują Państwo po raz kolejny brak profesjonalizmu, nie wiedząc kto jest stroną umowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

witam, czy mógłbym prosic o Pani uwagi nt. wywiązywania sie z zapisow w umowie o organizacji przyjecia weselnego w Żabim Dworze przez wlasiciela tego obiektu . Moi znajomi chca tam zorganizowac wesele.
Dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

witam, prosiłem o uwagi i jak widac ich nie otrzymałem. Widocznie konkretów nie ma. Zatem po co Pani opowiada rzeczy, które nie mają potwierdzenia w faktach. Czyzby dzialała Pani na zlecenie konkurencji, która nie ma klientów? Moi znajomi,którzy planują zorganizowac wesele przeczytali te wszystkie pozytywne opinie i dziekuja tym wszystkim osobom, którzy bez zadnych ukrytych intencji opisali swoje prawdziwe odczucia po imprezie w tym obiekcie. Jutro beda dzownic do właścicieli i rezerwowac termin na grudzień. Pozdrawiam Panią i wszystkich forumowiczów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

witam,
nie zaglądam na forum codziennie wiec dlatego nie otrzymał pan uwag. Jeśli twierdzi Pan, że moje uwagi są KŁAMSTWEM to po co chce Pan je znać??
Napisałam te uwagi wyłącznie po to żeby uczulić potencjalnych klientów, ale widzę że wolą Państwo czytać "słodzenie" niż prawdę.
pozostaje mi życzyć tylko POWODZENIA
ciekawa jestem tylko czy w styczniu po weselu będzie Pan też taki zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

do Ani..ty kobieto masz jakis problem chyba z glowa,od pazdziernika piszesz na tym forum jakby nie wiadomo jaka krzywde ci zrobili..sam przez to mialem obawy ze cos na moim weselu nie wypali,a tu wszystko na miejscu i wesele bylo udane,jedyna wtopa bylo to ze bede teraz ojcem..czyli podziekowania dla szefosta za fajny pokoj ktory jest w cenie dla nowozencow..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Witam,
razem z narzeczonym planujemy ślub i prosimy o wszelkie informacje dotyczące Żabiego Dworu.
Z góry dziękujemy:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Mój email to maria.bonczynska@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Tam jest super- jedzenie, atmosfera, zespoły.
Na wejście uderza czystość i mili gospodarze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

ZGADZA SIE-REWELACJA.BYLISMY TAM NA ANDRZEJKACH PELEN PROFESJONALIZM POD KAZDYM WZGLEDEM ZESPOL PULS WYJATKOWY GRATULACJE I SERDECZNE PODZIEKOWANIA. ZALUJEMY ,ZE NIE MOZEMY SKORZYSTAC Z DALSZYCH OFERT Z POWODU ZALOBY.ZABI DWOR TO MIEJSCE GODNE POLECENIA
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

A ile tam jest miejsc noclegowych??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Serdecznie polecam ten pensjonat, miesiąc temu odbyło się tam moje wesele i nie mam żadnych zastrzeżeń. Rewelacyjne jedzenie, profesjonalna obsługa, no i przede wszystkim piękne miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

a na ile osób jest przystosowana sala? z góry dziękuje za odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Nasze wesele było na ok. 80-90 i było akurat. Teoretycznie było miejsce na jeszcze jeden stół (ok 30 osób), ale myślę, że wtedy już byłby tam tłok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

planujemy z narzeczonym zrobic wesele na około 120 osób czyli ta sala odpada tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

wygląd tej sali nie jest juz atrakcyjny jesli planujesz wesle na Kaszubach polecam sale u Sochy w Ramlejach i Karczewianke w Sierakowicach ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Witam,
ja z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi wesela w Żabim Dworze w Ostrzycach. Mieliśmy tam wesele w lipcu tego roku. Okolica cudna, miejsce spokojne i malowniczo położone. Jedzenie super, polecamy szczególnie nowatorskie sałatki Pana Kucharza np. z grilowaną cukinią. Łosoś z kawiorem -pycha! Mięsa wystarczająco dużo, sporo zabraliśmy jeszcze do domu co świadczy o nadmiarze. Mieliśmy również udziec z indyka i świniaczka - pyszne zwłaszcza z sosami np. żurawinowy (własnego zboiru oraz wyrobu). Torty przepyszne zwłaszcza malinowy, jogurtowy oraz bakaliowy. Doskonałym pomysłem było zdecydowanie się na wiejski stół-polecam! Zrobił furorę! Zwłaszcza smalec zrobiony przez kucharza! Jedzenie jest absolutnie z naturalnych skłądników a co ważne tamtejszego wyrobu. Każdy z naszych gości zachwalał jedzenie, klimat, miejsce oraz obsługę. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, z każdym detalem można się dogadać z właścicielami. Wesele było na 100 osób. Każdy z naszych gości zachwalał jedzenie, klimat, miejsce oraz obsługę. Po hucznym weselu odpoczynek na zewnątrz był absolutnym zbawieniem dla naszych gości, cisza spokój, szum fontanny oraz widoki koiły liczne bóle głowy. Proszę mi uwierzyć, że jestem bardzo krytyczna, wiec nie pisze tu aby poprawić statystki- pisze prawdę. Z tego co mi wiadomo w przyszłym roku szykuje się rozbudowa tego ośrodka gdzie utworzą się dodatkowe miejsca do spania. Szkoda ze udało się nam ulokować tylko cześć rodziny w budynku Żabiego Dworu, a reszta w okolicznych pensjonatach. Z tego co nam goście weselni donieśli standard z Żabim Dworze nieporównywalnie lepszy!!! Więc Ci którzy szykują duże wesele nawet na 200 osób będą mieli szanse się tam zabawić bo będzie powiększana jeszcze w tym roku sala. Dodatkowo będą domki z dodatkowymi noclegami-kochani absolutnie polecam!!!
Kasia i Tomek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Witam,

Wykonywaliśmy w tym miesiącu dekoracje sali w Żabim Dworze na 140 osób (w tym 8 osób z obsługi przy stoliku na sali tanecznej).

Uważam, że to jest maksymalna ilość gości jaką sala może pomieścić. Były 3 odnogi od głównego stołu Młodej Pary oraz dwa mniejsze stoliki po lewej stronie od wejścia na salę.

W razie czego dysponuję zdjęciami z tego wesela.

Pozdrawiam serdecznie, Agata
Dekoracje Ślubne Dekori
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Dziękuje bardzo za informacje, czy mogłabym poprosić zdjęcia z dekoracjami tej sali. Mój mail: weronika00717@wp.pl. Z góry bardzo dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Witam
Bardzo była bym zainteresowana zdjęciami z tej sali, ponieważ planuję wyprawić tam moję wesele. Mój meil magdalena-teca@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Odnoszę wrażenie iż nie można wypowiadac sie negatywnie na temat państwa lokalu, a dokładniej tego jak Panśtwo kucharzycie.należy jednak zwrócić uwagę na fakt, iż ludzie mają różne gusta (o których zresztą się nie dyskutuje) oraz, że konkurencja czy
cha za każdym rogiem jako zakamuflowana opcja każdego forumowicza....Osobiscie bylam kilkakrotnie zaproszona do tego lokalu na rozne imprezy wszystko dopiete na ostatni guzik jedzenie pyszne i duzo ,duza przestrzenna sala ,romantyczne miejsce .Naprawde panie panowie nie piszcie bzdur na temat tego miejsca ,ludziom sie nie dogodzi kazdy kto tam byl to szczerze opisuje z serca i prawde wiec pani ANIU po co te pomowienia pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Siemka!

W "Żabim Dworze" byłam jako gość.

Jeżeli chodzi o atrakcje dla dzieci to daję bardzo duży plus.

Minusy:
* Bardzo szybkie zbieranie ze stołów posiłków w celu wymiany na
na talerzyki deserowe - nie zdążyłam zjeść obiadu do końca;
nałożyłam sobie małą porcję - zjadłam,
następnie nałożyłam sobie kotlecik z piersi kurczaka i musiałam iść
do wc dobrze, że przed wyjściem poprosiłam, aby mi pozostawiono
danie - gdy przyszłam owszem danie było, ale dosłownie
ZGARNIĘTE (wyglądało jak resztki) na inny talerzyk, co jest moim
zdaniem nietaktem
(komu to przeszkadzało, żeby dokończyć i odnieść talerz?).
* Kawa rozpuszczalna i herbata
Otóż okazało się, że obsługa nie robi kawy rozpuszczalnej i herbaty
ponieważ kawa r. jest w termosie natomiast herbata w dzbankach
umieszczonych na podgrzewaczach.
Wszystko było by o.k., gdyby nie fakt, że trzeba było pić
te napoje niestety zimne ponieważ nie dopilnowane było,
aby co jakiś czas sprawdzić temperaturę. Tym bardziej, że obsługi
było bardzo dużo i niekiedy podpierała ściany;
czyli był czas na sprawdzenie.
* Mięso
Ala gulasz - mięso było pokrojone w większą kostkę - jak można
podać na stół gumowe mięso?
Kotlety z piersi kurczaka w panierkach z sezamem i płatkami - jeżeli
macie dużo siły, aby przeciąć je nożem życzę powodzenia
- na brzegach były twarde i bywało, że uciekały podczas krojenia
z talerzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Witam
ja z mężem też byłam i co do opini wyżej mam całkiem inne doświadczenia nam sie podobało
obsługa była miła szybka zawsze sie uśmiechała nawet o 4 rano
bardzo nam sie podobało to że tależyki ciągle były czyste bynajmniej chciało sie jeśc a nie jak w innych knajpach jeden tależyk na cała impreze
jedzienie było extra widać szef kuchni wie co robi bo jedzenie bardzo pyszne nawet te kotleciki z sezamem

a co do kawy ja chodziłam do baru kilka razy i nigdy dziewczy nigdy nie odmowiły z usmiechem przynosiły do stołu
obiekt piękny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Bylismy w lipcu wiec przez kilka dni nie mogło się tak popsuć
pozdrawiamy obsługe oby tak dalej i w każdej knajpie tak było
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Witam, graliśmy w Żabim Dworze w lipcu b.r. i w sumie mam tylko jedno zastrzeżenie (a może i kolejną zaletę ) ... brak zasięgu telefonii komórkowej, a poza tym, bardzo urokliwe miejsce, paszy treściwej jest bardzo dużo i bardzo smacznie, a że komuś się nie podoba , że pani kelnerka nie tą nogą podeszła czy nie tą dłonią zabrała talerz, no cóż nasze polskie biadolenie znają na całym świecie, a w śród muzyków funkcjonują dwa powiedzenia : "jeszcze się taki nie narodził ..." i drugie :" jak się jednemu ukłonisz to drugiemu tyłek wypniesz" no cóż to cali MY. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Hej,
mam pytanie czy ktos w tym roku miał tam wesele, jak bylo? i czy mogłby mi na emaila wyslać czego dopilnowac jakies niedociągnięcia, poniewaz ja planuje slub za rok we wrzesniu tam.
z góry dzięki,
pozdrawiam
adadbw@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

O weselu nie mogę nic powiedzieć, ale o sylwestrze, andrzejkach i balach karnawałowych, na których jestem z moją kobietką od 6-ciu lat to tylko tyle powiem, że nie ma lepszego lokalu. Mogło by się znudzić tyle razy tam się bawić, ale nie. Zawsze jest inaczej i zawsze b. dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

witam serdecznie organizuje wesele w marcu i bardzo byla bym wdzieczna za uwagi wskazowki.pozdrawiam
aleksandranody@yahoo.co.uk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Na temat balu andrzejkowego napiszę tak .. Obsługa super Jedzenie smaczne nawet bardzo .Talerzyki zmieniane często wszystko super polecam bardzo...Ale orkiestra straszne jeden wielki fałsz Pan który grał na organach porażka brak znajomości słów piosenek. Nagłośnienie okropne . Orkiestry która grała na andrzejkach nie polecam PORAŻKA I TO DUŻA ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Na temat balu andrzejkowego napiszę tak .. Obsługa super Jedzenie smaczne nawet bardzo .Talerzyki zmieniane często wszystko super polecam bardzo...Ale orkiestra straszne jeden wielki fałsz Pan który grał na organach porażka brak znajomości słów piosenek. Nagłośnienie okropne . Orkiestry która grała na andrzejkach nie polecam PORAŻKA I TO DUŻA ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Witam, we wrześniu miałam wesele w żabim dworze.. Goście nie mogli się nachwalić jedzenia, wszystkiego było bardzo dużo i bardzo smacznie. W pensjonacie gotuje PRAWDZIWY kucharz, jeśli ktoś planuje tam wesele to z pewnością się z nim spotka, aby ustalić menu. Obsługa bez zarzutu, właściciele pensjonatu są bardzo otwarci i można z nimi dogadać każdą sprawę (miałam dużo różnych "życzeń" i z niczym nie było problemu). Jak ktoś chce sam zorganizować ciasta i desery to Żabi dwór nie robi problemów. Jednak to co zaproponował nam Żabi Dwór było super, prawdziwe domowe wypieki - polecam zwłaszcza ciasto słonecznikowe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Miał ktoś ostatnio tam wesele potrzebuje namiary na kogoś kto robił moze tam dekoracje sali?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Hejka miałam tam wesele w ostatni weekend, wspomnę że jestem bardzo zadowolona. Dekoracje robiła mi Grażka - kwiaciarnia w Żukowie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Super romantyczne miejsce, sympatyczna obsługa i szefostwo. Jedzenie też smaczne - polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

Na ile osób jest sala?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żabi Dwór w Ostrzycach

witam, sala jest na 200 os.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1