Zadowolona i zakochana kobieta

Parę dni temu zapisałam się do biura,ale nie wierzyłam,że tą drogą poznam normalnego faceta.
Na spotkaniu Pani Ania przedstawiła mi bardzo dużą ofertę Panów,ale po kilku minutach rozmowy zaproponowała mi właśnie Marka.
Na zdjęciach bardzo mi się spodobał,ale się bałam,że znów nie wyjdzie,ale Pani Anna ma naprawdę niesamowity dar przekonywania i to dzięki niej umówiłam się z nim na randkę.
Gdy tylko go zobaczyłam zauroczyłam się,serce mi mocniej zabiło,coś mi mówiło,że to jest właśnie to.
Marek zaprosił mnie do kawiarni na kawę i ciasto,siedzieliśmy tam 6 godzin i cały czas rozmawialiśmy,patrzył mi głęboko w oczy i miałam wrażenie,że czas się zatrzymał.Czułam jakbym znała go całe moje życie.
W rozmowie okazało się,że mamy wspólne hobby,zainteresowania,tematy do rozmów.
Było naprawdę super,cudownie jak w bajce.
Po trzecim spotkaniu wyznał,że mu się podobam i że się we mnie zakochał.
Jesteśmy teraz razem,Marek jest fantastyczny, wyjątkowy, uprzejmy, inteligentny,a do tego jeszcze jaki przystojny i elegancki. Czasem dalej nie mogę uwierzyć,że to się dzieje naprawdę i pomyśleć, że to wszystko dzięki Pani Ani, serdecznie dziękuje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Zadowolona i zakochana kobieta

6 godzin w kawiarni przy jednej kawie- obsługa was nie wywaliła?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zadowolona i zakochana kobieta

Czytam i oczom nie wierzę. Sama jestem kobietą i zastanawiam się, jak nie myśleć o nas, jak o kretynkach, skoro szczytem szczęścia dla takiej jest siedzenie 6 h przy kawie, patrzenie w oczy, a po 3 spotkaniach jak indyk kluski łyka wyznania o miłości. Żenada :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1