Dwa Serca

Biura matrymonialne

Gdańsk, Karola Kurpińskiego 20/35

Monika - ocena (1) Poznałam odpowiedniego Pana, jesteśmy razem. Jestem bardzo zadowolona. Biuro... Monika Wojtek - ocena (1) Zadowolony z usług biura. Poznałem dobrą i piękną kobietę, w której się... Wojtek Agnieszka - opinia (1) Pani Ania jest sympatyczną osobą.lZaproponowala mi Pana z którym od razu... Agnieszka
E. - opinia (1) Biuro matrymonialne godne polecenia. Trafiłam tu na początku miesiąca.Pani... E. Ula - opinia (1) Nie wiedziałam,że będę tak bardzo zadowolona.Bardzo profesjonalnie... Ula Janina - opinia (1) Obsluga profesjonalna, skuteczna Janina Piotr - opinia (1) Zadowolony z usług biura . Poznałem odpowiednią partnerkę , wszystko... Piotr Iza - opinia (1) Polecam, skuteczność, duży profesjonalizm, miła obsługa. Iza Dorota - opinia (1) Polecam przyszłam z polecenia, duży profesjonalizm, bardzo miła właścicielka Dorota Iza - opinia (2) Polecam dla tych, którzy wolą się spotkać tradycyjnie, a nie przez internet.... Iza Biuro lepsze niż internet (1) Polecam biuro Dwa Serca, poznałam bliską osobę, nie zniechęcajcie się i... Anna Warto !!! (1) Naprawdę polecam biuro Dwa Serca, po kilku innych spotkaniach trafiłem na ta... Rafał Polecam (1) Skorzystałem i sie nie zawiodlem. Jednak stacjonarne biuro jest lepsze od... Roman Polecam (1) Zadowolona z usług biura, znalazłam odpowiedniego Partnera. Jesteśmy razem od... Małgorzata Dzięki Pani Ani znalazłam miłość mojego życia... (2) Z pewną nieśmiałością i niedowierzaniem zapisałam się biura matrymonialnego:... Ania z Rumi Nie Polecam!!! (2) Skorzystałem z usługi w marcu 2015,Pani przyjechała i przedstawiła mi oferty... Marco43 Zadowolona i zakochana kobieta (3) Parę dni temu zapisałam się do biura,ale nie wierzyłam,że tą drogą poznam... Agnieszka Zadowolona (2) Bardzo serdecznie dziękuje za tego ostatniego Pana, jeszcze nie wiem czy... Agnieszka Polecam (2) Do biura Dwa Serca zapisałam się w październiku 2014r. Podeszłam do tego... Juli Znalazłam miłość swojego życia (1) Bartka poznałam przez biuro Dwa Serca, urzekł mnie jego piękny uśmiech i... Monia