Dwa Serca

Biura matrymonialne

Gdańsk, Karola Kurpińskiego 20/35

Wielki Pozytyw (1) Parę dni temu zapisałam się do tego biura, trochę sceptycznie nastawiona,... Alicja POLECAM (1) Zadowolona z uslug biura, polecam Julia Polecam (1) Jakiś czas temu zapisałem się do biura, poznałem super fajną kobietę, jestem... Adam
Wniebowzięty (1) Witam. Cieszę się że uczestniczyłem w tym wspaniałym biurze i warto było... Robert Polecam wszystkim samotnym (1) Jestem klientem biura już prawie rok. Z usług biura jestem zadowolony.... Artur szczęśliwe małżeństwo (1) Dzięki prowadzącej to właśnie biuro poznaliśmy się z Moniką 3 lata temu. Dziś... Dawid Polecam (1) Jestem pozytywnie zadowolna z usług biura matrymonialnego, polecam wszystkim... Monika 36lat Zachwycony (1) Zapisałem się do biura z rozsądku, ponieważ w miłość przestałem już wierzyć,... Wojtek zakochana (1) Letnia aura zadzialala,. Jestem bardzo zadowolona.w koncu poznalam... romantyczna super ! (1) Jestem zadowolony z oferty biura dwa serca . Duzy wybor kandydatek , szybkie... Marcin POLECAM (1) Biuro godne zaufania. Kasia Szczęśliwa JużNieSingielka. (1) Bardzo polecam. :)))) Dzięki pośrednictwu przemiłej Pani Ani, którą... Aneta Bardzo zadowolona (1) Jestem bardzo zadowolona z usług biura, ponieważ skojażono mi właściwego... Beata Zadowolony (3) Z ciekawości zadzwoniłem na telefon z ulotki. Ceny jak na biuro matrymonialne... Waldemar zadowolona (1) Bardzo dziękuję Biuro godne polecenia dzięki profesjonalnym podejściem pani... zadowolona Polecam każdemu kto chce znaleść drugą połówkę (2) Jestem bardzo zadowolona z usług biura, ponieważ spotkałam właściwego... Sylwia