W Ika-kolor zostałam mile zaskoczona kompetentną obsługą - bardzo rzeczowo przedstawiono mi wiele rodzajów interesujących mnie materiałów w różnych przedziałach cenowych.Po dokonaniu wyboru podłóg i listew sam proces realizacji zamówienia przebiegł bardzo sprawnie ; od początku zostałam uprzedzona o mogących nastąpić z winy producentów opóźnieniach, ale ku mojemu zaskoczeniu dostawa nastąpiła szybciej niż zakładałam - o czym zostałam niezwłocznie poinformowana.
Skorzystałam również z usług zaproponowanych mi montażystów sklepu , oczywiście z powodu ograniczonych mocy "wykonawczych " prace nie zostały rozpoczęte w dniu odbioru materiałów , tylko kilka dni później , po wcześniejszym ustaleniu terminu który został dotrzymany.
Ułożenie podłóg i listew zostało wykonane bardzo starannie i dokładnie , sposób połączenia parkietu z płytkami podłogowymi zasugerowany przez obsługę ( a którego bardzo się obawiałam ) wygląda doskonale , a cały efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania :) Co trzeba dodać - montażysta pracował szybko ,schludnie, dokładnie.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, sklep spełnił moje wszystkie oczekiwania ,teraz zamawiam drzwi - szczerze polecam :)