Zaginął pies Doberman 02.02.16

Temat dostępny też na forum: Zwierzaki
Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka nagrodą. Pies chory na boku ma dwie gulajki jest pod obserwacją lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginął pies Doberan 02.02.16

Znalazcę proszę o kontakt 500 874 800
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginął pies Doberan 02.02.16

Proszę wrzucić ogłoszenie ze zdjęciem na olx.pl oraz na trojmiasto.pl, dział znalezione/zagubione, może szybciej się znajdzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginął pies Doberan 02.02.16

nie ma to jak zgubic dobermana kolo podstawowki.. dzieci wracaja ze szkoly a tu doberman wyskoczy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Zaginął pies Doberan 02.02.16

Jak można "zagubić" psa? Może mi ktoś wyjasnić - bo jedyne wytłumaczenie to spuszczenie psa ze smyczy - a więc wykroczenie (zapewne do tego bez kagańca) - takich właścicieli powinno się z urzedu karać - jest telefon, jest przyznanie się do winy - gotowiec.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Zaginął pies Doberan 02.02.16

A jednak pies zaginął ( samo życie) nie "zagubił", na szczęście się odnalazł. Młodziutki doberman. Od razu wszystkich karać, mój doberman został nagrodzony, że odnalazł swój dom. Może ukarać ludzi, którzy inteligencją nie grzeszą i wszystko obracają w złą kartę. Właścicielka dobermana. Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginął pies Doberan 02.02.16

Nie każdy doberman to urodzony morderca. Czasami bardziej agresywny jest york czy jamnik
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Zaginął pies Doberan 02.02.16

~xxl Prędzej zagryzie Cię doberman niż york czy jamnik, no chyba że się najpierw potkniesz i przewrucisz hehe
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Zaginął pies Doberman 02.02.16

Czy pies miał pomarańczowe szelki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeszcze 8 lat temu miał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

Elewacja - może mi ktoś kogoś polecić? (6 odpowiedzi)

widzę na domach często elewacja (biała) robi się szybko żółta natomiast na paru domach widzę że...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....