Żak (1) A ja jestem ze szkoły zadowolona :) Fajne podejście osób pracujących do... Kasia Katastrofa (2) To co dzieje sie w tej szkole to jedna wielka masakra. 2 tygodnie przed... Zawiedzony słuchacz odradzam (1) Poziom nauczania - to czytanie notatek, każda osoba mogłaby czytać książkę... Karolina
hmm (1) Proszę zrobić porządek na stronie żak. Przydałoby się usunąć stare posty np z... malin bardzo zadowolona absolwentka (1) nauczyciele kompetentni, szkoła dobrze zorganizowana, zawsze można się... Kamila Nie polecam (1) Podejmowała się nauki w tej szkole by podwyższyć sobie kwalifikacje. Okazało... Freelancer Masakra (1) Nauczyciele i system nauczania nie odbiega od ogólnie przyjętych standardów,... /K/K Bhp (1) Uczęszczałem do żaka na bhp, byłam zadowolona z zajęć, materiały do nauki... Kasia NIE a te pozytywny chyba Panie w biura piszą (1) Proszę mi wytłumaczyć jakim cudem w październiku szkoły(kolejny semestr... meg i bray Super szkoła zapraszam moze spotkamy sie w ławce (1) Niesamowita szkoła. Własnie zaczynam 2 rok jestem Mega dumna szkoła jest... Lizak Jest super! (1) Uczę się w żaku właśnie kończę i będę tęsknic miałam cudowną grupę miłych... Nati N/T (1) Jestem absolwentka Żaka w Gdyni,bardzo przyjazna szkoła,indywidualne... Poeta nie polecam (1) To nie jest szkoła dla dorosłych, wciąz nie ma planu, zawsze się zmienia.... ja i wszyscy Super szkoła! (2) Jestem absolwentka Żaka w Gdyni,bardzo przyjazna szkoła,indywidualne... Dorota Nie nie nie (1) ŻAK -wszystko byle jak..... Pedagodzy tacy sobie, dyrekcja nie ogarnia... Mona ŻAK działa chyba nie tak jak powinien (7) Ja bym uważał z tym ŻAK-em bo tam afera goni aferę np. ostatnia sprawa w... pati jest super (2) ja jestem za dowolny z nauki w Policealnej Szkole Organizacji Reklamy.... Ja ja - opinia (1) a jak to jest z zajeciami z fryzjerstwa-wie ktos? ;p zaczynam od tego roku i... ja Żak w Gdyni to Szkoła Dobrej Przyszłości (1) chciałam zaprosić i polecić przyszłym Kolegom i Koleżankom naukę w Szkole... Emila bardzo polecam tą Szkołę Poliecalną (1) nauka jest ukierunkowana na uzyskanie konkretnych kwalifikacji zawodowych i... mm