Aga Ge - ocena (1) Uczestniczyłam w zajęciach Agenta Celnego - zajęcia były prowadzone w sposób... Aga Ge Krystyna - opinia (1) Zawsze wszystko uda mi się załatwić w sekretariacie, zrobiłam dwa kierunki... Krystyna Katarzyna - opinia (1) Fantastyczne zajęcia z florystyki, świetnie przekazana wiedza przez Panią K i... Katarzyna
Małgorzata - opinia (1) Nie polecam . Wykupiony kurs kadry, płace zus. Pani nauczycielka emerytowana... Małgorzata Marta L. - opinia (1) Nie ma skali oceny. Nie polecam. Nawet nie zaczynajcie. Nie liczą się z... Marta L. Kpina - opinia (2) Florystyka Nawet najgorszemu wrogowi nie polecę! Florystyka na poziomie... Kpina D. - opinia (1) Florystyka - nie polecam bardzo niski poziom nauki, żadnych materiałów do nauki, D. Odradzam (3) Powiem tak cena za kurs przekłada się na jakość wykładów, czuję się okradana... Renata Odradzam bardzo mocno! - kurs przedłużania rzęs (2) Instruktorka wzięta z ulicy, 0 podstawowej wiedzy, opowiadała takie bzdury że... Kasia Porażka (4) Zajęcia wyglądają mniej więcej tak dowiadujemy się o nich dzień lub dwa przed... Absolwentka Patryk - opinia (1) W porządku. Wszystko da się załatwić. Mili nauczyciele . Polecam Patryk jak dla mnie ok (2) Moim zdaniem poziom nauczania jest dobry, na pewno lepszy niż w innych... Jana bardzo polecam (2) Szkoła jak i pracownicy sekretariatu jak najbardziej się spisują na 5+ polecam, Lukasz Opinia (2) Czas na moją opinię. Szkoła niby w porządku, nauczyciele(mój kierunek) bardzo... Ja Dobra szkoła. (3) Z nauczania jestem zadowolony, w sekretariacie po zmianie kadry też okey, ale... Tomek odradzam (4) Porażka i strata czasu Poziom: bardzo niski, gdyż zajęcia prowadzone z... Karolina lo Słabo (5) Bardzo słaby poziom nauczania. Panie w sekretariacie to osobny dramat.... Uczeń w porządku (4) Chyba nie ma na co narzekać. Szkoła, w której wszystko można załatwić, nie... Daria Totalna porażka (3) Nie polecam nikomu kto szanuje swój czas i pieniądze. Plan zajęć podawany na... Lulu polecam (1) A ja jestem bardzo zadowolona i nie spotkałam się z problemami, o których... Natalia