Uroczystość pożegnania. (1) Profesjonalizm, takt i bardzo sprawna organizacja uroczystości pogrzebowej... Krzysztof nawacki Podziękowania (1) Wielkie ukłony i podziękowania za wsparcie,dyspozycyjność i nadzwyczaj... MK Róża - Firma pogrzebowa pierwsza klasa (1) Ostatnio skorzystałam z uslug firmy Róża i to była bardzo dobra decyzja.... Karola
Zadowolony klient (1) Miałem okazję skorzystać z usług zakładu pogrzebowego Róża i jestem bardzo... Marcin K Podziękowania (1) W imieniu Rodziny, składamy serdeczne podziękowanie wszystkim pracownikom... Darek SERDECZNE PODZIĘKOWANIA (1) Z całego serca dziękujemy pracownikom Zakładu Pogrzebowego "RÓŻA", a w... Alicja w 100%zadowoleni (1) Dziękujemy za tę ostatnią posługę, wszystko dograne na ostatni guzik. Zakład... SOBCZAK Podziękowanie (1) PROFESJONALNIE.DZIĘKUJE. MARZENA podziekowanie (1) Podziekowania dla firmy pogrzebowej Roża za poprowadzenie uroczystosci... Boena Wit VM - opinia (1) Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za zorganizowanie pogrzebu mojego... VM Podziękowania (1) Bardzo serdecznie dziękujemy Firmie RÓŻA za przeprowadzenie uroczystości... Rodzina Mariana Bardzo dziekuje (1) Z calego serca dziekuje za profesjonalizm, przepieknie zorganizowana... Izabela Dobrzanska Dziękujemy (1) Chcielibyśmy podziękować zakladowi pogrzebowemu "Róża" za profesjonalne... Wojciechowscy Zadowolony (1) Jestesmy bardzo zadowoleni z serwisu jak i bardzo przystepnej ceny. Obsluga... Roman Wisniewski Dziękuje (1) Z firmą pogrzebową"Róża"zetknąłem się 12.05.tego roku na pogrzebie mojej... Jurek R. Dziękuję. (1) Chciałam serdecznie podziękować Panom z Zakładu Pogrzebowego RÓŻA za naprawdę... Sylwia Szczerze dziękuję i polecam (1) Chciałbym serdecznie podziękować firmie RÓŻA za profesjonalne zorganizowanie... Janusz róza24 (1) Chciałam wyrazić swoją wdzięczność, za profesjonalne przygotowanie ceremonii... Dorota POLECAM (1) Bardzo mila, profesjonalna i fachowa obsługa. Ceremonia pożegnalna z piękna... Anna