Urszula G. - ocena (1) Chciałabym serdecznie podziękować pracownikom firmy '' RÓŻA'' w Gdyni za... Urszula G. SD - opinia (1) Super firma.Wszystko wykonane jak należy, z należytym szacunkiem. Polecam SD Iwona - opinia (1) Bardzo profesjonalnie, wszystko dopięte na ostatni guzik. Panowie z obslugi... Iwona
Darek - opinia (1) Profesjonalna firma, szybka i bardzo dobra organizacja, pomnik złożony w... Darek K. M - opinia (1) Profesjonalna obsługa. Spełnianie wszystkich próśb rodziny. Personel... K. M Paweł - opinia (1) Na ręce pani Magdy z Chylońskiego oddziału Zakładu Pogrzebowego Róża... Paweł Urszula - opinia (1) W piątek 28 lutego pożegnałam swoją mamusię. Ceremonia pogrzebowa odbyła się... Urszula Kornelia - opinia (1) W sobotę 29 lutego na cmentarzu katolickim w Sopocie pożegnaliśmy naszą drogą... Kornelia Saturn - opinia (1) Wczoraj pożegnałam moją ukochaną Mamę. Ceremonia pogrzebowa była piękna i... Saturn Halina - opinia (1) Bardzo dziękujemy za rzetelną obsługę pochówku naszej kochanej babci. Panowie... Halina ostatnia droga mojego męża (1) Jako organizatora ostatniej drogi mojego męża wybrałam z polecenia Zakład... Krystyna S. Pogrzeb (2) Zakład Pogrzebowy Róża spełnił nasze oczekiwania poprzez swój... Ewa Godne pożegnanie mojej Mamusi (1) Serdeczne dziękuję za godne, profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie... Bożena Dziękujemy! (1) W imieniu swoim i całej rodziny dziękuję za profesjonale przygotowanie i... Magda Podziekowanie (1) Bardzo dziękuję za profesjonalizm, piękną i godna oprawę ceremoni... Ewa Pełen profesjonalizm w tak trudnej chwili!!! Dziękuję!! (1) Nieoceniony profesjonalizm całego zespołu!!! Szczególnie w takich chwilach... Patrycja Podziękowania (1) Dziekujemy za profesjonalizm i wsparcie w trudnej chwili, piekną i godną... Danuta Ukleja Serdecznie wam Dziekujemy (1) Przpeiekny pogrzeb. Skorzystalam z polecenia znajomej i wiem ze juz zawsze do... Paweł Calek Serdeczne podziękowania (1) Polecam wszystkim Zakład "Róża". Pełen profesionalizm, szybkie załatwienie... Tadeusz B. Podziękowania (1) Dziekujemy za profesjonalizm i wsparcie w trudnej chwili i piekna i godną... Darek