Podziekowania (1) Śmierć bliskich jest ogromnym wstrzasem. Każdy chciałby być traktowany... Beata Faber Serdeczne pidziekowania (1) Chciałabym bardzo podziękować za cudowna ceremonie pożegnalna dla tak ważnej... Kochająca wnuczka Firma godna polecenia (1) W imieniu rodziny ś.p. waldemara Piotrowskiego dziękujemy firmie pogrzebowej... Barbara
ABSOLUTNIE POLECAM. PERFEKCYJNIE I Z SZACUNKIEM (1) BARDZO dziękuję Zakładowi Róża z ul. Witomińskiej za profesjonalne pod każdym... MARIA Podziękowania. (1) Nie po raz pierwszy byłam świadkiem lub uczestnikiem organizowania... Ania Podziękowanie (1) Podziękowanie dla Zakładu RÓZA za profesjonalną obsługę pogrzebu i okazałą... Andrzej Podziękowanie (1) Wyrazy uznania i podziękowanie dla Zakładu Pogrzebowego RÓŻA. Firma... Danuta Iwanowska Polecam, Spokojnie i z Godnością (1) Witam, z czystym sumieniem mogę polecić Zakład Róża, sam trafiłem tam dzięki... Maciej PODZIĘKOWANIA (1) Serdecznie podziękowania za profesjonalną pod każdym względem ceremonię... Paulina Jestescie Godni Polecenia (1) Pare godz. temu zakończyly sie uroczystosci pogrzebowe ojca mojej bratowej.I... EWA profesjonalne wsparcie w trudnym czasie (1) Zakład Pogrzebowy Róża wykazał się profesjonalizmem. Wszystkie formalności... AdamB profesjonalizm i kompetencja (1) dyskretna, profesjonalna pomoc w trudnych chwilach, jakimi jest smierć osoby... Marek Pełen Profesjonalizm (1) W dniu 26.09.17 byłam uczestnikiem ceremonii pogrzebowej na Cmentarzu... Małgorzata Serdeczne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego Róża (1) Ceremonia pogrzebowa jest trudną sytuacją dla Rodziny, Przyjaciół i... M. M. Mateja Jarosław (1) Firma solidna, pracownicy taktowni, kulturalni, służą fachową poradą,... Jarosław Kwiek Podziękowanie (1) Serdecznie dziękuję w imieniu swoim jak i całej Rodziny za bardzo... Agnieszka Podziękowanie (1) Bardzo Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i mojej rodziny za profesjonalizm... Żona i Synowie Podziękowania (1) Dziękujemy za piękne pożegnanie osoby bliskiej sercu. Ciężko pogodzić się z... Rodzina Marka serdeczne podziekowania dla Zakladu pogrzebowego ROZA (1) bardzo serdecznie dziekuje w imieniu swoim i swojej rodziny za zorganizowanie... monika Polecam, pełen profesjonalizm (1) W 100% polecam. Wszystko bardzo dobrze przygotowane i zorganizowane.... George