Zakład fryzjerski 'U Beaty'

Fryzjerzy

Gdańsk, Tadeusza Kościuszki 29

Nuna - ocena (1) Chodzę tu już ponad dekadę. I zawsze jestem zadowolona. Obsługa na najwyższym... Nuna Zuzanna - opinia (1) Wspaniały salon! Przyszłam ze źle rozjaśnionymi włosami (błąd innego salonu)-... Zuzanna Hiacynta - opinia (1) Chodzę do tego salonu od wielu lat. Strzyże mnie zawsze p.Jola. za każdym... Hiacynta
Salon na 6 z plusem... (1) Najlepszy salon fryzjerski w całym Gdańsku!!! Nie oddałabym moich włosów w... Katarzyna nie polecam !! (1) Byłem 10.08.18 na strzyżeniu męskim po godzinie 17 u młodej dziewczyny... Kacper Polecam (1) Dzisiejsza wizyta u pani Moniki jak zwykle pozytwyna. Czas spędzony w salonie... Monika Polecam z całego serca (1) Salon rewelacyjny. Profesjonalnie miła atmosfera,sympatycznie, kawka ciacho... Magdalena Polecam w 100% (1) Chodzę do tego salonu od kilku lat i zawsze wychodzę zadowolona, pełen... Karolina Pati (1) Gorąco Polecam !! Korzystam z usług z jednej Pań tam pracujących i zawsze... Pati Bardzo polecam (1) Polecam ten salon, najbardziej Panią Sandrę, która ma świetną rękę, zawsze... Gaja POLECAM 100% ZADOWOLENIA (1) Z uslug w tym Salonie jestesmy bardzo zadowoleni pod wzgledem jakosci... DamMon Pełen profesjonalizm (1) Jutro się tam wybieram i już nie mogę się doczekać! Polecam jak zawsze, w... Gosia Klientka (1) Salon fryzjerski oceniam negatywnie. Odkąd odwiedzam różne salony fryzjerskie... Joanna od dzisiaj nie polecam (1) Do tej pory uważałam Wasz salon za godny polecenia. Do dzisiaj! Być może... nurria super (1) polecam w 100% zawsze zadowolony misiek Polecam (2) Polecam! Od kilku lat korzystam z usług zakładu. Głównie strzyże mnie Pani... T Jestem bardzo zadowolona (1) Bardzo polecam ten zakład fryzjerski, obsługa profesjonalna, bardzo pomocna w... Weronika Cud, miód, malina! (1) To moj ulubiony zakład w Gdańsku. Polecam każdemu, najczęściej bywam u P.... Karolina Złe podejście do klienta / P. Jola - brak umiejetności (1) Odradzam strzyżenie się w tym salonie. P. Jola nie umie dobrać koloru. Powiem... Magda Polecam (1) Polecam Panią Monikę, Miła,sympatyczna osoba,potrafi z każdych włosów... Monika