Robert Dzióbek Zakład szewski

Szewc

Gdańsk, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 1A

Bogusław Żołnowski - ocena (1) Szewc zna się na robocie, natomiast terminy odbioru są powyżej 3 tygodni a... Bogusław Żołnowski Zdzisław Mencfeld - ocena (1) Niesłowny wykonawca. Na ustalony termin wykonania uslugi tj. początek grudnia... Zdzisław Mencfeld Karolina - opinia (1) Polecam w 100%. Szybka i przemiła obsługa. Jakość wykonania bez zarzutów :) Karolina
Super szewc (1) rzetelny, nie odwala fuszerki, buty po naprawie eleganckie zna się na fachu Mace moje buty są teraz jak nówka ! : ) (1) Myślałam że buty są już spisane na wyrzucenie , Pan Robert naprawił je tak... emcia polecam (1) fachowo, rzetelnie, dokładnie m_m Fantastyczny, kompetentny i kreatywny szewc (1) W kregu zainteresowan, rzeczy do zniszczenia, znalazly sie moje buty. Pan tak... Weronika Naprawdę gorąco polecam (1) To jest super człowiek, korzystałam wielokrotnie, zawsze było zrobione... Ewa Gorąco polecam! (1) Bardzo profesjonalny szewc. Długo szukałam kogoś, kto faktycznie zna się na... A sumienność (1) Od wielu lat korzystam z usług. Generalnie wszystko jest wykonane zgodnie z... tessa SEGREGACJA (1) Po co wydają Państwo karteczki oznaczające zamówienie, skoro później nie są w... Marcin Rewelacja (1) Każde buty oddaję tam do naprawy. Naprawi wszystko i solidnie. Cenny ok. No i... Agnieszka Naprawa obuwia (1) Zgadzam się z poprzednikami, profesjonalizm w każdym calu. Miła obsługa,... Agnieszka POLECAM (1) usługa wykonana szybko i solidnie. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Renata Solidnie (1) Bardzo miła i solidna obsługa:) Polecam Daria Najlepszy szewc w Trójmiescie! (1) Pan Robert po prostu naprawia wszystko! Jest fachowcem od wielu lat i robi to... Monika Polecam gorąco (1) Przesympatyczny Pan, świetna jakość usług. Polecam gorąco wszystkim !!! autor