Zakupy 24.03.2018 bułki cena 0,14 godz.18

Zakupiłam 10 sztuk bułek po 0,14 gr.Jakież było moje zdziwienie,gdy z apetytem na kolację zrobiłam to pieczywo.Nie mam pojęcia jak one są pieczone,ale efekt-nie można było ich jeść- jak suchary.Tragedia....Cieszyłam się,bo zazwyczaj bym kupiła ich z 20 sztuk.Nie warto mi było wracać i zawracać sobie głowę czymś takim.Włożyłam bułki w siatkę myśląc,że rano będą miękkie...nic z tego -pieczywo suchar,masakra.Zostały do mielonego..Nie wiem,czy one są wielokrotnie odpiekane,czy co.Pozostał uraz,już ich nie kupię nigdy,a szkoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdybys czytała etykiety a już wiem ze tego nie robisz to zapewne wiedziałabym ze większość pieczywa w dużych sklepach jest dostarczana jako pieczywo mrożone a następnie odmrażane i wypiekane .Kup bułki w tradycyjnej piekarni które kosztują ok 60 gr za sztukę to nie byłabyś zdziwiona i nie pisalibyśmy tych głupot na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0