Auchan

Hipermarkety

Gdańsk, Kołobrzeska 32

Igdyidihfljvjlv - ocena (1) Coś do klientów, bo to przez was ta praca dla tych pracowników to piekło:... Igdyidihfljvjlv Andrzej K. - opinia (1) Miła obsługa :) szczególnie kasy samoobsługowe :) Andrzej K. Krystyna - opinia (1) Najlepszy w Trójmieście Krystyna
Andrzej - opinia (1) Tanio, duża oferta, czysto, bez kolejek Andrzej Kasia - opinia (1) Chciałabym podziękować panom z obsługi na stoisku z rybami którzy mojej... Kasia Małgosia - opinia (1) Podziękowania dla zespołu pracowników działu RTV i Pani Kierownik Auchan na... Małgosia Niekompetencja czy lenistwo (1) W sobotę 16 marca po siedemnastej chciałem kupić pięknie wyglądającego ,... Ryszrd Dziuba Zakupy 24.03.2018 bułki cena 0,14 godz.18 (2) Zakupiłam 10 sztuk bułek po 0,14 gr.Jakież było moje zdziwienie,gdy z... Ania Odradzam (2) Ochrona Auchana skupia sie tylko na staniu na wyznaczonych miejscach,nikt nie... KLIENTKA Punkt obsługi klienta (1) Chciałabym pochwalić WSPANIAŁYCH ludzi jakimi są Pani Joanna i Pan Łukasz z... Krystyna SKANDALICZNE TRAKTOWANIE KLIENTÓW (2) Dnia 05.12.2012 r. o godz. ok. 15:00 dokonywałem zakupów w sklepie REAL przy... zdemaskowac qert - opinia (1) Syf, brud i żebracy - to słowa, które najlepiej opisują stan parkingu... qert real ok (5) a ja jestem zadowolony z zakupów w realu , miła obsługa fajne promocje lubię... Jarek xxx - opinia (2) miła obsługa dobre ceny polecam lubie robic tam zakupy xxx POLICJA potrzeba od zaraz ! (1) Oszukali mnie na 300% ceny czyli na 14.01 zł. czekasz w kolejce 15 minut,... oszukana Kaja - opinia (2) nie zrobię tam już żadnych zakupów. 1) oszukują w cenach - na produkcie cena... Kaja Bezkarny uzbrojony złodziej - Brak reakcji ze strony ochrony (1) Dzisiaj moja mama została okradziona w Realu ul. Kołobrzeskiej. Jej torba... Tomasz K. płyta bez płyty w środku, film bez filmu w środku (2) dzisiaj kupiłam "3 " toy story. Dzieci cieszyły się na ten apart. Co się... NE Oszukuja na sklepie i na kasach (5) Oszukano mnie kilkukrotnie juz wiecej nie przyjde do tego sklepu, Pani w... Misiek Masło Exta Polskie, opakowanie 200g, cena 1,99 PLN za szt. (1) Witam, chciałabym się podzielić opinią na temat wspaniałego REALA w Gdańsku,... MARZENA