Zana

Restauracje

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 16

mill - ocena (1) Dla mnie totalny sztos ! Polecam każdemu Szkoda, że nie można dać miliona... mill K - ocena (1) Pyszne jedzenie, dobrze przyprawione, cudowny klimat K M. - ocena (1) Plusem późne godziny zamknięcia restauracji w Gdyni. Bardzo mila kelnerka... M.
Iwona - opinia (1) Wszystko mdłe i bez smaku,obsługa miła ceny umiarkowane wystrój też ok.Ale... Iwona Piotr - opinia (1) Wystrój solidny, minus sztuczne storczyki na stołach i powtykane w sufit... Piotr Anna - opinia (1) Wszystko bardzo dobrze dziękuje wszystko Miła ubsuga Anna Marcin - opinia (1) Super, brakowało takiej restauracji w 3City. Moja żona już ją uwielbia.... Marcin Spandauer. - opinia (1) Wszedłem i wyszedłem. Ceny jak na Kudamie w Berlinie . Spandauer. GLena - opinia (1) Najlepsza turecka restauracja w Gdyni. GLena Bakan - opinia (1) Yemekler süper dükkan oldukça çok havalı çok güzel Bakan Barbara - opinia (1) Czekadełko na dzień dobry to przemiły zwyczaj, a tu przepyszne i uczciwa... Barbara Nejat - opinia (1) świetne jedzenie oryginalna kuchnia turecka i fajki wodne świetne smaki Nejat Aga - opinia (1) Oj ma klimat to miejsce. Jakość produktów i smak potraw duży plus. Obsługa... Aga Michał - opinia (1) Ceny kosmos do potraw, jadłem co prawda jedna bylem sam ale nie polecam. Ceny... Michał Benjamin Copuroglu - opinia (1) Brakowało takiej restauracji w Gdynii Benjamin Copuroglu