Zapoznani

Biura matrymonialne

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 38A/54

Kinga - ocena (1) Po przejściach jakie mnie spotkały w życiu miłosnym odsunęłam się od uczuć ,... Kinga Piotrek S. - ocena (3) Do momentu zapłaty wszystko było w należytym porządku a pani Ewelina bardzo... Piotrek S. T. - ocena (1) Dziękuję Pani Ewelinie za trafne dopasowanie kandydata do moich oczekiwań.... T.
I. - opinia (1) Polecam to biuro! Pani, która je prowadzi podchodzi rzetelnie do tematu,... I. Barbara - opinia (1) Zachęcam do korzystania z usług biura . Barbara Robert - opinia (1) Miałem ostatnio 1 spotkanie. Wszystko dograne na ostatni guzik. Czas pokaże... Robert Jerzy - opinia (1) Dziękuje Pani Ewelinie za szybkość działania. Za zapoznanie mnie z Panią. Z... Jerzy Ada - opinia (1) Biuro podchodzi do sprawy z duzym profesjonalizmem. Mam porownanie z innymi... Ada Joanna - opinia (1) Mnie się niestety nie udało, ponieważ nie byłam gotowa, dość niedawno... Joanna Daria - opinia (1) Na początku trochę się niecierpliwiłam , pierwszą randkę miałam po miesiącu,... Daria panpewienpan - opinia (1) jak narazie jestem zapisany od lutego a jest juz marzec minął miesiąc i nie... panpewienpan Michał - opinia (1) Portale randkowe mnie zawiodły, nie spełniły moich oczekiwań, dlatego... Michał Ola - opinia (1) Miło i profesjonalnie :) Miałam 2 spotkania, bardzo dobra "jakość"... Ola Monika - opinia (1) Rzetelny wywiad i rozmowa o moich oczekiwaniach. Profesjonalne podejście Pani... Monika Ewa Z. - opinia (1) Byłam dość sceptycznie nastawiona do biur matrymonialnych przez moje... Ewa Z. Janek - opinia (1) Mam bardzo miłe doświadczenia z tą firmą. Po naszym spotkaniu Pani Ewelina... Janek Mirek - opinia (1) Dziękuję Pani Ewelinie z całego serca za pomoc. Zawsze uśmiechnięta, z... Mirek