Zarządzanie IT w firmie

znacie jakieś oprogramowania/ firmy, które zajmują się zarządzaniem it/ monitorowaniem komputerów firmowych?
Nie ukrywam obecnie w dobie pracy zdalnej chcemy ograniczyć korzystanie ze sprzętu firmowego dla celów prywatnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podbijam temat, również chętnie się dowiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Axence? Jest możliwość mierzenia efektywnego czasu pracy pracownika czy blokowaniu niechcianych stron. na pewno przydatne do zarządzania i monitorowania infrastruktury IT, z alertami i powiadomieniami.Fajne oprogramowanie do inwentaryzacji sprzętu komputerowego i urządzeń, licencji, oprogramowania, jak również do świadczenia pomocy zdalnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ze swojej strony plecam Axence. łatwy w obsłudze z szerokim zakresem zarządzania it w firmie. Zapewni bezpieczeństwo w sieci oraz wpsomnianą przez ciebie kontrolę pracownika. Możesz też sprawdzić realny czas pracy na komputerze ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam poprzedników. Prosty w obsłudze z dużą ilości funkcji ktore nie tylko zapewnią bezpieczeństwo danych firmy ale również usprawnią zarządzaniem it pod względem legalności oprogramowań/ odnawiania licencji czy też inwentaryzacji sprzętu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak sprowadzić użytkowników na stronę? (13 odpowiedzi)

Jak w temacie, prowadzę od jakiegoś czasu bloga o Gdańsku. Pisze o ciekawych miejscach itd. W...

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

Lepszy będzie tradycyjny zegarek czy smartwatch (25 odpowiedzi)

Witam. Pytanie do wszystkich posiadaczy smartwatchy i nie tylko. Mianowicie zawsze byłem nieco...