Zasługi pana Dudy w budowaniu bolszewizmu w Polsce.

PAD, czyli Pan Andrzej Duda (niektórzy do dziś mylnie rozszyfrowują pierwszą literę tego skrótu), bolszewicki funkcjonariusz partyjny, ma wielkie zasługi w kształtowaniu ustroju bolszewickiego w Polsce.
W państwie o ustroju bolszewickim władza gromadzi informacje o obywatelach. Te informacje są następnie wykorzystywane przez organa władzy państwowej w różnych celach. Polska, która przed 2015 była państwem o ustroju demokratycznym ma odpowiednie zastrzeżenie w Konstytucji przyjętej przez Polaków.

Art. 51 Konstytucji mówi, że "władze publiczne nie mogą pozyskiwać, gromadzić i udostępniać innych informacji o obywatelach niż niezbędne w demokratycznym państwie prawnym".
Pan Andrzej, który jest znany z dokonywania gwałtów konstytucyjnych, najczęściej w porze nocnej, złożył swój podpis pod niekonstytucyjna ustawą partii bolszewickiej, która stanowi zręb ustrojowy nowego bolszewickiego porządku w Polsce.

Ustawa ta nakazuje sędziom złożenie pisemnych oświadczeń o przynależności do wszelkich zrzeszeń i stowarzyszeń. Dane te maja być gromadzone przez państwo oraz publicznie dostępne w Biuletynach Informacji Publicznej.
Chodzi o to, by władza, podobnie jak w stalinowskiej Polsce, wiedziała do jakich krytycznych, sprzyjających lub obojętnych wobec władzy stowarzyszeń należą sędziowie czy prokuratorzy. Sędziowie i prokuratorzy ujawniając te informacje mają się w efekcie stać podatni na rożnego rodzaju naciski ze strony władzy, a także stają się łatwym celem dla przestępców, którzy informacje o nich dostają na tacy.

Takie działanie to efekt zaprowadzenia przez PiS w Polsce ideologii bolszewickiej.
Neokomunistyczna PiS jako ideowa, kadrowa oraz intelektualno-programowa kontynuatorka dzieła PZPR w Polsce przy pomocy pana PAD wprowadza ustrój bolszewicki na wzór ustroju panującego w Związku Sowieckim po 1918 roku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Art. 178 ust. 3 Kon-sty-tuc-ji RP:
"Sędzia nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów".

Aby przepis ten nie był martwy, oczywisty jest obowiązek ujawnienia przez sędziów, do jakich partii, związków i stowarzyszeń należą.
Ustawa nie łamie zatem Art. 51 Kon-sty-tuc-ji.
Proponuję, aby twój oficer prowadzący czytywał również inne artykuły Ustawy Zasadniczej, niż jedynie te, które akurat mu podpasują do próby "mądrego" uzasadnienia swego propagandowego bełkotu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Sadyl, nawet w tym co piszesz jest sprzeczność z artykułem Konstytucji. Gdzie tam widzisz stowarzyszenia i z wiązki ( poza zawodowymi) do których według Ciebie nie mogą należeć sędziowie ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aby przytoczony przez ciebie przepis Konstytucji, (bez żadnych kresek) nie był martwy Sędzia moglby złożyć oświadczenie, ze nie jest członkiem partii politycznej, związku zawodowego ani nie prowadzi działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów.

Z tych ograniczeń zdają sobie sprawę wszyscy sędziowie i prokuratorzy decydując się ma wybór zawodu.

Co jednak do tego mają stowarzyszenia i zrzeszenia ?
Nic nie maja. Dlatego pan Duda podpisał prywatny dokument partii bolszewickiej, a nie ustawę która ma być zgodna z Konstytucja.

Dlaczego sędziowie maja ujawniać, ze są członkami stowarzyszeń np. wspierających demokrację lub osób po przeszczepie nerki ?
Sędzia, który ujawni ze jest członkiem stowarzyszenia, które prowadzi np. szkole społeczna do której chodzi jego dziecko może być zastraszany przez osoby podejrzane, których sprawy prowadzi.

Z twojego postu wynika ze jesteś głupi lub tez udajesz głupiego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

> pan Duda podpisał prywatny dokument partii bolszewickiej, a nie ustawę która ma być zgodna z Konstytucja

Doprawdy?

Art.51 Ust. 2 K. - zacytowałeś
Zatem zacytuję również ust.5 tegoż Artykułu: "Zasady i tryb gromadzenia oraz udostępniania informacji określa ustawa."
No i określiła.
Od oceny zgodności tej Ustawy z K. jest TK. Nie ty, nie twój oficer prowadzący i nie media. Obowiązuje zasada domniemania konstytucyjności Ustaw, zatem dopóki TK nie orzeknie inaczej, Ustawa JEST zgodna z K.

Ty z pewnością głupiego nie udajesz. Nie musisz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

TK byłby w stanie oceniać zgodność ustaw z Konstytucją, gdyby nie fakt że tzw. Prezes TK w istocie nie jest konstytucyjnym Prezesem TK, ponieważ jej wybór odbył się z naruszeniem Konstytucji.
Jest to Prezes TK w nomenklaturze ustroju bolszewickiego, ale nie wg Konstytucji RP.

Ponadto, w TK zasiada kilku przypadkowych przechodniów powołanych nocą przez PAD, czyli Pana Andrzeja Dudę, nocnego gwałciciela konstytucyjnego. To są tzw. dublerzy (Mariusz Muszyński oraz zmarli Lech Morawski i Henryk Cioch) oraz wybrani na ich miejsce dublerzy dublerów.
Orzeczenia z udziałem tych osób nie są orzeczeniami TK wydanymi w imieniu RP.
Podobnie jest z pismami innego niby-sądu tzw. Izby Dyscyplinarnej SN.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...