Zdrada

Jestem z żoną 15 lat po ślubie. Znalazłem u niej w telefonie dziwne SMS świadczące o zdradzie np. takie Musisz mnie Ostro Zerznac. Wypełnię cię spermą. Mam ochotę się w Ciebie spuścić. Obciagniesz mi . Jest tego pełno Mam myśli samobójcze Pomocy. Widzę nr telefonu Gościa w smsach. Test SMS były skasowane ale wiem gdzie telefon je ukrywa i dlatego je znalazłem Pomocy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zdrada

A nie, dzięki. Dzisiaj rozrywki dostarczają kopacze piłki. I jeszcze po cydr muszę skoczyć bo telefon przestał ukrywać napoje chłodzące. Po finale poczytam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

To już jest plaga. Sodowia i Gnomownia! Wie, jak obsługiwać telefon (i to nie swój!), a przez 15 lat, nie nauczył się obsługi własnej żony.
Ps
Jaruchna Słodki, zróbcie z tym coś do cholery! Czas na program "kochanek +".
A i dla mnie, co łaska, kierowniku kochany, "inteligentny, aseksualny, misio +", na promienie słoneczne, co bym nie musiała okularów szukać by znaleźć śrubokręt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zośka..zamilcz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Mam myśli samobójcze Pomocy

Pomoc w samobójstwie jest karalna.
Musisz sobie niestety radzić sam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Zdrada

Bardzo przykre i ogromnie współczuję. Ten żal z powodu zdrady jest koszmarny. Wiem, że to ciężkie, jak kogoś darzy się uczuciem. No ,ale ona ma Cię gdzieś ( powie Ci, że to jej doświadczenie, przygoda).Ja bym to jej powiedział, co wiesz. I jak najszybciej ewakuacja... zależy jaką zresztą macie sytuację...bo możesz jej powiedzieć won! Ale niestety to koniec. Kobiety są przebiegłe i wyrachowane. A jeśli Tobie jeszcze odmawiała seksu to już naprawdę szkoda zachodu. Szanuj się, a ją niestety pies trącał.Pomyśl o sobie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie czytaj tych doradców z d...py wziętych. Po smsach sądząc, to NIC takiego. Kobiety, tak naprawdę, potrzebują czułości, miłości, troski, dobrego słowa i gestu. Ten facet w niczym Ci nie zagraża. To jakiś naciągacz i bawidamek. Gdybyś znalazł płomienne wyznania miłości i tęsknoty, czy deklaracje to inna bajka. Poważna sprawa i wtedy byłoby o czym mówić. Otrząśnij się i wyślij żonie smsa o podobnej treści, ale w języku jakiego używacie między sobą. Tak, żeby czuła Twój styl ukochanego męża, ale z pikanterią. I niechaj na smsach się nie zakończy. Akcja! Przetrzep babie futrzaka, aż wióry będą szły. Potem popraw i tyle :)
Po 15 latach to każdemu i każdej, robale w saganku zaczynają łomotać. Samobój to jakaś bzdura. Szkoda życia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

> Przetrzep babie futrzaka

To niehumanitarne wobec zwierząt, bo chyba takiego futrzaka miałaś na mysli, po 15 latach małżeństwa? ;>
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swoją drogą to skandal!
"Niehumanitarne" góruje nad niecenzuralnym.
Wolność... wolność... ha ha :)
Beczka śmiechu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Upośledzona jesteś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szukasz kogoś na swoim poziomie? :]
Miesiąc później?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jeśli futrzak to jednak łajdaczka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zośka, te swoje mądrości to zostaw dla siebie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic takiego? Jego żona piszę do gościa " musisz mnie zerżnąć"...ten jej się odwzajemnił w podobnym stylu...I dla ciebie to nic takiego? Skoro to tylko słowa...to gdybym cię mało elegancko nazwał, też byś tylko prychnęła? Nie wydaje mi się.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdybym miała poważnie traktować, każą elegancką i "mało elegancką" myśl (częściej bezmyślny kaprys, wychodzący z ludzkiej jadaczki lub spod szalejących na klawiaturze paluchów), to oko by mi latało i noga odkręcała się. Zwariowałabym lub utonęła w morzu własnych łez.
Niedoczekanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ty masz jakieś robale w jakimś saganku? Poetka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

idz do psychologa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obrzydliwe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Po przeczytaniu tych wiadomości masz myśli samobójcze? Czy po zrobieniu użytku z przeczytanych SMSów i numeru telefonu adresata? Dopytuje, bo w mojej ocenie SMSy i numer telefonu mogą zburzyć krew w żyłach, ewentualnie narodzić impuls to "rzuceniem żoną o ścianę", ale być powodem samobójstwa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

od miesiąca nie odpowiada, znaczy się z jakiegoś powodu już nie myśli .... zagadka rozwiązana szkoda temat drążyć ¯\_(ツ)_/¯
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nowy telefon zaufania 801-889-880 jest czynny codziennie, także w weekendy, w godzinach od 17 do 22 - masz info jak jest w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...