Fitness Klub Zdrofit

Siłownie i fitness kluby

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

zawiedziona klientka - opinia (1) Obsługa na recepcji w tym klubie to jakaś istna pomyłka! Praktycznie cały... zawiedziona klientka Paulina - opinia (1) Przemiła obsluga i dobry sprzęt (choć brak np podstawowych gum czy bosu na... Paulina po kilku wizytach zmieniam klub; dlaczego?: (1) chodziłem jeszcze do Tigera, jestyem po miesiącu wizyt po ponad rocznej... G.
generalnie polecam (1) Plusy: przestrzeń na siłowni, miła obsługa w recepcji, duża ilość bieżni,... Ania Inna jakosc (1) Tiger Gym to silowania z klasa. Moja poprzednia silownia (tez w Gdyni) byla... Tomek dobre miejsce (3) Jako kobieta przeszłam ścieżkę przez kilka siłowni gdyńskich,w tej zostałam... sprinterka Jak dla mnie bezkonkurencyjna w Gdyni (1) Dużo miejsca, dużo sprzętu, rewelacyjna strefa spa i bardzo dobre zajęcia... ja Polecam zajęcia u Roberta Chudzińskiego!! (1) Fajny klub. Czysto, pani w recepcji miła, uśmiechnięta. Byłam na zajęciach... Joanna Ocena (1) Nizej napisana oponia jest tylko moja i nie trzeba sie z nia zgadzac. Pewnie... Tomek