ORTODONTA - APARAT - GDYNIA Kaska-Czubak Olga (4) Bardzo proszę o opinie, jestem już umówiona na wizytę wstępną. Ewentualnie... Ania Gdzie bezpieczne solarium w centrum Gdyni? (3) Chcę się toszkę opalić, ale po każdorazowym wyjściu z solarium jestem dość... mi Dobry Reumatolog? (2) Czy ktoś leczył się u dr Przybyłowskiej (Nadmorskie Centrum Medyczne na... połamana_ana
ROZSTĘPY PO CIĄŻY - JAK JE ZWALCZYĆ? (21) Dziewczyny jak zwalczyć to okropne coś. Pojawiły mi się naokoło pępka, nie są... katikati YAZ (28) czy któraś z Was bierze tablekti antykoncepcyjne YAZ ? dominikana Dobry ginekolog - endokrynolog Gdynia!!! (1) Prosze poleccie mi kogos, pilne! Mam wyskoka prolaktyne. Mania Dobry ginekolog w Gdyni do walki z bakteriami. (7) Szukam dobrego ginekologa w Gdyni, prywatnie lub na nfz, od dwoch lat walcze... ala Gdzie w Trojmieście usunąć migdały u doroslego? (8) Poleccie mi jakis szpital lub klinike gdzie dobrze wykonują zabieg usuniecia... baju dobry homeopata - gdynia (22) pilne - prosze o pomoc mama dr Rogowska-Brzeska - homeopata? (2) Wyczytalam gdzies, ze ta pani kardiolog-internista jest tez homeopata, czy... mira ginekolog-pierwsza wizyta- polećcie kogoś (3) Witam wybieram się na pierwszą wizytę u ginekologa i prosiłabym o polecenie... zuza PRZEGRODA NOSOWA (5) Witam, Chciałam się skonsultować z kimś kto miał już doczynienia z... MON Badanie HSG (1) MAM PYTANIE-GDZIE MOGE ZROBIC TO BADANIE???? tekla28 porada- informacja (4) Mam pytanie, szukałam w necie ale niestety nic nie znalazłam na ten... natasza1971 Ortopeda-LuxMed (1) Witam, chciałbym wybrać się do jednego z ortopedów który przyjmuje w jednej... tommala szukam dobrego gastrologa (4) szukam dobrego gastrologa ada jestem straszna (11) kurde jak przychodzi termin okresu to jestem okropna- zdaje sobie z tego... henia Konsultacja dermatologiczna w prezencie dla mamy? (1) Dzień mamy tuż tuż - macie pomysł na prezent? Zadbajcie o zdrowie mam,... Medicover lek homeopatyczny na grzybice pochwy? (1) jak wyzej mama apteki homeopatyczne (1) gdzie w gdyni sa takowe? lub gdzie w gdyni mozna dostac leki homeopatyczne? mama