Kontakt do laryngologa B. Mikaszewskiego (2) Witam serdecznie, czy ktoś ma może namiary na dr Mikaszewskiego ? Pilnie... lalus BASEN Z HYDROMASAŻAMI (1) WITAM! mieszkam OD NIEDAWNA W TRÓJMIEŚCIE : gdzie można iść na basen z... Nowa AXYVEN-DEPRESJA (1) Mam pytanko czy ktoś może brał lek AXYVEN 75mg? jak sie po nim czujecie,czy... anna
Psycholog (1) Czy słyszał ktoś o pani psycholog Wandzie, która przyjmuje w Gdyni Chwarzno... Vindie dobry foniatra - trójmiasto (1) Witam. Szukam dobrego foniatry dla mojego synka (4 lata). Najlepiej Gdynia,... Maria antykoncepcja (8) Dziewczyny wiecie może po jakich tabletkach antykoncepcyjnych sie chudnie a... misia Potrzebny inhalator na okres 5-7 dni/ lub odkupię (2) W trakcie przeziębień mój syn niestety dostaje duszności i potrzebuje... MS Doktor pani Skrzypek z Invikty???Opinie (2) witam,mam pytanie.Czy ktoras z was kobietki byla na wizycie u tej pani... tekla28 Lekarz rodzinny dla dziecka (3) Szukam lekarza rodzinnego dla mojego dziecka, najlepiej na Zaspie, Przymorzu... megg Okulista w Gdańsku (3) Jak w temacie; szukam dobrego specjalisty, pomożecie? Z góry dziękuję za... Marika Poradnia Stomatologiczna na Orzeszkowej w Gdańsku (9) Chciałabym prosić osoby, które korzystały z leczenia u "studentów" na... NN wkładka hormonalna Mirena (2) witajcie kobietki, mam zapytanie dot. wkładki Mirena jak wpływa ona na masę... cysiag Laryngolok - chore zatoki (3) szukam dobrego otolaryngologa który dobrze leczy zatoki. Choruje od 8 lat na... zuzia_zla GINEKOLOG NFZ (10) Szukam ginekologa w Gdańsku, który przyjmuje na NFZ. Może jakieś namiary... marlena0125 Szukam pilnie dobrego i w miarę taniego dentysty w Gdańsku (3) Mam duży problem.Otóż korzystałam z różnych przypadkowo poleconych dentystów... NN Pytanie do babek...wazne (7) Sluchajcie,jakis czas temu bylam swiadkiem jak facet mej kolezanki-mowil do... tekla28 Nowotwór (4) Witam. Czy są tutaj osoby które miały styczność z leczeniem tego... Berenika pierwszy raz- pięta- jakie jest twoje zdanie? (2) pierwszy raz piszę mam nadzieje że mnie nie wyśmiejecie. Jakiś czas temu... pomidorowa badania HRT i GDX (2) Czy wiecie gdzie wykonują na fundusz? lemka laparoskopia (4) Dziewczyny mam kilka pytan: ile czekalyscie na zabieg? jak wygladalo... Berenika