ginekolog-endokrynolog Gdynia (1) poszukuję namiary na gin-endo w Gdyni, który przyjmuje na NFZ znacie kogoś? Aneta Polećcie mi proszę odpowiedniego ginekologa (2) Witam.. proszę bardzo o pomoc. Od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne.... kobieta22 Dietetyk (2) Witam Was. Szukam jakiegoś dobrego dietetyka na NFZ... Zna może któraś z... ewelinka19924
dobry proktolog (2) Czy możecie mi polecić dobrego proktologa w trójmieście, może być prywatnie. anka123 dr Tomczyk-Małyjasiak (3) Wiecie może czy przyjmuje gdzieś w Gdańsku? lemka Usuwanie pieprzykow - gdzie ?? (3) Chcialaby6m usunac kilka pieprzykow z twarzy, gdyby byly na nodze to bym moze... asia dokuczliwe skurcze (7) Witam, ostatnio męczą mnie bardzo skurcze nóg/stup :( czasem w nocy, czasem... OlgaL ARTROSKOPIA KOLANA - GDZIE NAJLEPIEJ???? (3) Mam torbiel Bakera i konieczna jest artroskopia kolana... czy ktos z Was miał... Kasika Dobry lekarz ginekolg położnik Gdańsk NFZ (1) Witam! Poszukuję dobrego lekarza ginekologa położnika z NFZ, który... Karla Dobry lekarz ginekolg położnik Gdańsk NFZ (1) Witam! Drogie Panie poszukuję dobrego lekarza ginekologa NFZ, który... Karla Spinning w CS Południe (2) Witam Czy ktoś chodzi na Spinning w CS Południe na Oruni w Gdańsku,... Wioleta Zgłoś nam problem anonimowo (1) Nowo powstała fundacja Watch Health Care gromadzi informacje o ograniczeniach... korektor_zdrowia usg 3d (1) Cześc dziewczyny mam pytanie, czy któraś z was wiem gdzie można zrobić na... dorota gdzie z przepukliną??? (4) Gdzie w trójmieście warto poddać się operacji na przepuklinę pepkową? chodzi... hanusia82 internista i ginekolog (1) szukam dobrego ginekologa i internisty dla siebie na NFZ, najlepiej z dobrym... mm prośba (1) szukam coś na temat pani doktor DEJNA celina Przychodnia Kołobrzeska (1) Witam, Chciałabym wybrać lekarza I-kontaktu w przychodni na Kołobrzeskiej,... Kasia Dermatolog (1) poszukuje wręcz na "gwałt" "genialnego" dermatologa. Z góry dziękuję za info. Eve łożysko brzeżnie przodujące? (1) Witam właśnie wróciłam od lekarza i pani doktor właśnie mi powiedziała że mam... wiola USG piersi (11) Gdzie mogłabym wykonać takie badanie. Szukam dobrego specjalisty. A może... kamalo