ORTODONTA NA NFZ (1) Witam mam problem ze znalezieniem dobrego ortodonty w gdansku na nfz, chodzi... magda ENDOKRYNOLOG good (5) Hej, chciałabym zbadać tarczycę bo kiedyś ktoś mi polecił dokładne zbadanie.... Ancia tabletki a wizyta u lekarza (8) siemka, mam takie pytanko, jeszcze nigdy nie bralam tabletek anty i 16... anka
DIETA DR DUKANA - czy warto ?? (5) Jak w temacie - od 24 maja 2010 ją zaczynam , trzymajcie kciuki !!!!! mamuśka na diecie dietetyk Izabela Zagórska Onuszko (2) WItam, czy ktoś może korzystał z porad pani doktor dietetyk Izabelii... jkp re ginekolog konrad florczak (2) lekarz z powołania takich jest mało pacjentka justyna dobry neurolog dziecięcy w gdańsku (2) Witam Poszukuję dobrego neurologa dziecięcego w Gdańku.Czy ktoś może... ana123 Luteina (4) Mam pytanie do dziewczyn które zażywają Luteinę 50, przyjmuję ją od pół roku... micasia help potrzebuje stomatologa :-/ (3) Czy wiecie cos o stomatologu Ewie Odya-Bojanowskiej? Przyjmuje w Madisonie,... Ala powiekszenie piersi (1) szukam dobrego chirurga plastycznego w powiekszaniu piersi monis8867 oddam nutriton i infacol (1) oddam nutriton instant substancja zagęszczająca (Nutricia) za chusteczki... ams pytanie aparat ortodontyczny staly (5) mam pytanie czy mozna zalozyc jeden luk aparatu na gore lub dol i gdzie mozna... Paola Rzadkie choroby genetyczne (1) Witam !!! Pragnę poinformować osoby zainteresowane problemem iż w Gdańsku... NN dentysta chirurg, znacie dobrego sprawdzonego? (4) Mozecie kogos polecic,najlepiej z Gdyni.Mam wszystkie osemki do wyrwania i... hanula Dr Tomasz Osęka - potrzebne namiary na prywatny gabinet (2) Witam! Poszukuję namiarów na prywatny gabinet dr Osęki bądź też przychodni w... sana05 pomoc przy noworodku (4) Poszukuje położnej, która mogłaby mi pomóc przy maluszku kilka godzin... nastka czy tabletk8 wam pomogły? (1) piszecie że odkąd bierzecie tabletki anty to nie macie problemów z bólami... asik Internistka Izabele Alenowicz w Luxmed? (2) Witam, czy ktos byl może u tej Pani dr i może podzielic się opiniami. Bardzo... satin DR MURAWSKI GINEKOLOG PRZYCHODNIA NA ŻWIRKI I WIGURY (3) Witajcie, Czy któraś z Was chodziła do dr Murawskiego, który przyjmuje w... Daria_982 kardiolog-Gdańsk Zbigniew Niedźwiecki (2) proszę o opinię o tym lekarzu Marzena